Na půdu soupeře zamíří i fotbalisté Hořovicka, ti se představí v neděli dopoledne na půdě Třeboně, která bodovala ve všech jarních utkáních.

Berounské fotbalisty čeká v sobotu zápas na půdě Velvar. Ty na jaře uhrály jen bod, navíc ani jednou neskórovaly.

V krajských I.B třídách se na domácí půdě představí Žebrák a Zdice. Spartak Žebrák hostí v sobotu Rožmitál a Zdice přivítají ve stejném čase na své půdě v derby družstvo Hostomic.

Úřední začátek je v 16.30 hodin.

ČFL: Žižkov B – Králův Dvůr (NE – hř. Xaverov – Berka).

Divize: Třeboň – Hořovicko (NE – 10.30 – Svoboda).

KP: Velvary – ČLU Beroun (SO – Železný).

I.A: Tn. Rakovník – Hořovicko B (SO – Machýček).

I. B – A: Slaný – Loděnice (NE – Chaloupka).

I.B – E: Podlesí – Komárov (NE – Čermoch), Žebrák – Rožmitál (SO – Hejný), Zdice – Hostomice (SO – Lerch), Králův Dvůr – Štěchovice (NE – Kelner)

OP: Újezd – Z. Třebáň (NE – Šnajdr – Plecitý, Kros), Neumětely – Loděnice B (SO – Ducký – Hájek, Kušo), Tlustice – Stašov (SO – Müller – Ryska, Pergl), SKP Beroun – Praskolesy (SO – 10.15 – Tyrš.stad. – Kareš – Šnajdr, Plecitý), Nižbor – ČL-U Beroun B (SO – Svoboda – Sekerka, Gall), Zdice B – Cerhovice (NE – Mázdra – Filip, Pergl), Trubín – Osek (NE – Sekerka – Ryska, Pecka).

III.A: Tmaň – Srbsko (SO – 10.15 – hř.Chodouň – Chvátal), Tetín – Hýskov (SO – Špicl), Chodouň – Hudlice (NE – 10.15 – Závora), Cembrit – Svatá (NE – 10.15 – Hájek), Nižbor B – Broumy (NE – 14 – Deraj), Nový Jáchymov – Kublov (NE – Vodička), Lužce – Karlštejn (NE – Marx – Červenka, Knotek).

III.B: Újezd B – Podluhy (SO – Krůta), Neumětely B – Chlumec (NE – 14 – Egrt), Žebrák B – Drozdov (NE – Krůta), Rpety – Osov (SO – Kros), Vižina – Běštín (SO – 10.15 – Hájek), Všeradice – Hostomice B (SO – Závora), Zaječov – Osek B (SO – Bartovský).

IV.A: Zdejcina – Zadní Třebáň B (NE – Chvátal), Mořina – Tetín B (SO – Marek), Liteň – Stašov B (SO – Koza), Chyňava – Svatá B (NE – Špicl), Všeradice B – Chrustenice (NE – Bartovský), Mořinka – Vysoký Újezd (SO – hř.Lužce – Deraj).

IV.B: Tlustice B – Libomyšl (NE – Pos st.), Cerhovice B – Komárov B (NE – Pos ml.), Rpety B – Chaloupky (NE – 14 – Kušo), Broumy B – Praskolesy B (NE – Ducký), Lochovice – Felbabka (SO – Srb), Zaječov B – Březová 08 (NE – Kareš).

KPD: Hořovicko – SK Rakovník (SO – 11/13.15 – Divílek, Kelner), Čelákovice – Beroun (SO – 10.15/12.30 – Malý, Drábek), Hořovicko – Novo Kladno (ST – 8.4. – 15/17.10 – Košťálek, Vilhelm)

I.A D: Rakovník – Loděnice (SO – 13.30 – Brda), Komárov – Obříství (SO – 10.15 – Jarolímek M.), Zdice – N. Strašecí (SO – 14 – Kocek), Králův Dvůr – Kročehlavy (SO – 10.15 – Jarolímek), Všeradice – N. Knín (SO – 10.15 – Vilhelm).

Liga žáků: Hořovicko – Slavie Praha (NE – 10/11.45 – Blažej).

KPŽ: Beroun – Čelákovice (SO – 9.30/11.10 – hř. Na Ostrově – Klečka).

I.A Ž: Hořovicko B – SK Rakovník (SO – 10/ – Hůla), Kralupy – Králův Dvůr (SO – 9.30/11.10 – Slavkovský), Beroun B – Velvary (NE – 9.30/11.10 – hř. Na Máchovně – Krupa).