ČL–U Beroun B – Vraný 1:4

Fotbal, I.B třída, sk. A

Domácí vstoupili do utkání doslova katastrofálně a kdyby po deseti minutách byl stav 0:3, nikdo by se nemohl divit. Chybující domácí obrana nabídla soupeři hned několik tutových šancí. Ty ale Špeta, Pazdera ani David neproměnili. Zásluhu na tom měl brankář Csekei, který v brance doslova čaroval. V 10. minutě se hosté dostali do vedení, když Bauer vystihl malou domů, udělal kličku vybíhajícímu brankáři a zakončil do prázdné branky – 0:1. Poté o sobě dali vědět i domácí. Ještě v téže minutě měl na hlavě vyrovnání Horel, Pražák jej ale vychytal. O čtyři minuty později se již Berounu podařilo vyrovnat, když se Horel uvolnil na hranici šestnáctky a křižnou střelou poslal míč k tyči – 1:1. Poté se hra poměrně vyrovnala, hrálo se převážně mezi oběma šestnáctkami. Rozhodnutí přišlo až v 75. minutě, kdy si na centru po rohu naskočil Kalík a bylo to 1:2. Po chvíli pak hosté přidali ještě další dvě branky a definitivně tak rozhodli o svém vítězství.

Branky: 14. Horel – 10. Bauer, 75. Kalík, 80. a 83. Suchý. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Brda. Diváků: 60.

Beroun: Csekei – Lehovič, Přibyl M., Malý, Choc, Grajcar, Šíma, Horel, Zapletal, Opalecký, Krůta. Ke střídání byli připraveni: Urban, Baštař, Přibyl K.