Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora sehrají poslední přípravné utkání s celkem Radotína. S tím se v přípravě již jednou utkali a předvedli v něm dva naprosto rozdílné poločasy. Po první půli prohrávali cábelíci s účastníkem pražského přeboru 0:1, po změně stran ovšem zabrali a šesti góly zápas otočili na konečných 6:2. Víkendový zápas chtěli sehrát cábelíci na přírodní trávě, ale s největší pravděpodobností se zápas sehraje v sobotu od 19 hodin na umělce v Radotíně.

Divizní fotbalisty Hořovicka čeká také generálka. A Hořovičtí ji pojali doslova jako přípravu na první mistrovský zápas. Hořovicko se v sobotu od 10 hodin střetne s třetiligovým Slavojem Vyšehrad na soupeřově umělce. Na tomto hřišti totiž Hořovicko o týden později změří v mistrovském utkání síly s Vltavínem Praha.

Fotbalisty Českého Lva – Unionu Beroun čekají o víkendu dva přípravné zápasy. V sobotu se Berounští vydají na Kladno, kde se na umělce střetnou od 18.30 hodin s divizním celkem Kladna B. V neděli od 10.15 hodin by se pak berounští fotbalisté měli utkat na Tetíně s Loděnicí. Tento zápas by měla řídit trojice rozhodčích Mázdra, Červenka, Knotek.

Fotbalisté Hořovicka B se v poslední přípravě také představí na umělce, a to na půdě Meteoru Praha. Za soupeře jim bude v sobotu od 13 hodin celek SK Slaný, který hraje I.B třídu.

Starší dorostenci Hořovicka v generálce před začátkem mistrovských soutěží změří síly s dorostem Vyšehradu na umělce svého soupeře. Tento zápas se odehraje v sobotu od 13 hodin.

Dorostenci Českého Lva – Unionu Beroun by měli sehrát poslední přípravný zápas v neděli na hřišti na Tetíně s Nižborem. Pokud to terén dovolí, začne utkání, které by měl řídit rozhodčí Ducký, ve 14 hodin.

Poslední příprava čeká také ligové žáky Hořovicka. Starší se v neděli představí na celodenním turnaji, který pořádá FK Tábor. Mladší žáky čeká utkání s Duklou Praha. Tento zápas se měl původně hrát v sobotu od 10 hodin ve Bzové, vzhledem k nepříznivému terénu ale museli funkcionáři sehnat jiné hřiště.

Generálka čeká také žáky Českého Lva – Unionu Beroun. Ti se střetnou v neděli do 12.30 na Tetíně s žáky Dukly Praha.