Petrovice – Komárov 0:0

Komárovští vyrazili do Petrovic v kompletní sestavě. Zápas byl od úvodu vyrovnaný a v první půlhodině bylo k vidění jen pár ojedinělých šancí. Blíže k vedení měli hosté, Kebrdle ale ve vyložené šanci trefil tyč a Šťastný poté, co povodil na hranici malého vápna domácí obránce, vystřelil slabě jen do rukavic domácího gólmana. I domácí nebezpečeně zahrozili. Dalekonosná střela petrovického kapitána orazítkovala spojnici komárovské branky. Když tyto šance zůstaly nevyužity, šlo se do kabin za bezbrankového sta­vu.

Do druhého poločasu šli hosté hlavně s cílem neinkasovat a pokud možno udeřit z rychlého protiútoku. Jeden se hostům téměř vydařil, Kebrdle ale z hranice šestnáctky netrefil branku. Důležitý okamžik přišel v 75. minutě, kdy rozhodčí domácím daroval pokutový kop. Jenže ten Petrovičtí neproměnili, když domácí hráč branku překopl. V závěru hosté zabojovali, udrželi bezbrankový stav a připsali si na své konto další bod.

Komárov: Tráva – Dlouhý (55. Veverka), Dudl, Slepička, Hochmann – Zeman, Ungr (30. Jonák), Šíma, Kebrdle – Ernest, Šťastný.