Domácí celek se na silného soupeře řádně připravil. „Před týdnem, když jsme měli odložený zápas, jsme se byli na Libiš podívat. Věděli jsme, jak to hrají, že nakopávají míče a rvou se o to vepředu. Že mají nebezpečné vysoké hlavičkáře a hází dlouhé auty, na to jsme byli připravení, Libiš nás ničím nepřekvapila,“ poznamenal Lacina. Berounští celkově v utkání předvedli kvalitní obranu a soupeři téměř nic nedovolili. „My jsme hodně zapracovali na defenzivě. Odehráli jsme to výborně,“ podotkl berounský trenér.

Domácí se dostali do vedení ve 39. minutě, kdy se po krásném pasu od Choce prosadil Michal Červenka. V úvodu druhé půle pak zvýšil na 2:0 Karel Červenka, který s přehledem zakončil sólo. Hosté po gólu mocně reklamovali ofsajd. „Zatím jsem se s Karlem o tom nebavil. Já to nemohu posoudit, byl jsem na druhé straně hřiště,“ uvedl po utkání trenér Lacina. Definitivní pojistku pak přidal po faulu na Petráše z penalty Klička a Beroun vyhrál 3:0.

V utkání se silným soupeřem se hodně projevila síla zimních posil z Králova Dvora. „Potřebovali jsme do středu hřiště hlavičkáře, protože jsme tam prohrávali hodně hlavičkových soubojů. To splňuje Michal Červenka. Ve středu hřiště jsme také měli problém v defenzivě a tam to Radek Klička krásně vyplňuje,“ zmínil dvě posily trenér Lacina, který ovšem měl slova chvály pro všechny hráče „Vyzdvihnul bych celý mančaft. My jsme dobře potrénovali, zimní přípravu jsme odjeli poctivě. Řekli jsme si, že půjdeme za svým cílem a půjdeme zápas od zápasu,“ poznamenal berounský trenér.

V zimní přestávce se berounské áčko přesunulo po půlročním působení Na Ostrově zpět Na Máchovnu. A tento tah se zatím berounskému celku osvědčil. Beroun ze dvou domácích zápasů vytěžil plný počet bodů a navíc ani jednou neinkasoval. „My jsme tu doma. Bavil jsem se s hráči, na Lvu se necítili jako doma. Kluci jsou zvyklí od dorostu hrát tady Na Máchovně. Je to prostě Máchovna, pro soupeře nedobytná,“ dodal na závěr trenér Lacina.