Kromě volby předsedy KFS se budou volit také členové výkonného výboru. Zde má berounský okres svého kandidáta. Navržen do výkonného výboru byl Ivan Marx. „Beru to sportovně. Pokud mě zvolí, budu hájit zájmy berounského okresu. Pokud ne, budu se dál věnovat práci na okresním fotbalovém svazu,“ uvedl Ivan Marx.

A koho budou volit zástupci okresního fotbalového svazu? „Do výkonného výboru jsme navrhli Ivana Marxe, takže volit budu jeho. O tom, koho budu volit na post předsedy, ještě nemám jasno,“ uvedl předseda STK Jan Knotek. Rozhodnutí nejsou ani Ivan Marx s Vlastimilem Peckou. „Ještě nemám jasno. V pondělí máme ještě zasedání výkonného výboru. Musíme to ještě probrat,“ uvedl Pecka, který dodal, že do výkonného výboru bude volit také Ivana Marxe. Naopak jasno má ohledně volby předsedy Martin Ryska. „Z hlediska uspořádání okresů by nám nejvíce mohl pomoct Josef Hadraba, který je z Příbrami. Nemá smysl volit někoho z Mladé Boleslavi,“ podotkl Ryska. Názor předsedy OFS se nepodařilo sehnat, neboť se v současnosti nachází v zahraničí.

Z klubů z berounského okresu se voleb zúčastní zástupci tří klubů. Své favority ale zástupci klubů nechtěli prozradit. „Máme určité nabídky od všech kandidátů na předsedu. Budeme ještě zvažovat, pro koho se rozhodneme,“ uvedl ředitel FK Hořovicko Jan Bežó. Podobně jsou na tom i v Loděnici. „Zvažujeme dva kandidáty,“ uvedl zástupce AFK Loděnice Jiří Gall. Konkrétnější obrysy uvedl jen sekretář berounského klubu. „Do výkonného výboru jsme navrhli Ivana Marxe a do revizní komise Michala Koniora,“ uvedl sekretář Českého Lva – Unionu Beroun Jaroslav Tarczal, který dodal, že ve volbě předsedy se Berounští možná přikloní k Josefu Hadrabovi.