Zdice - Hostomice 3:1

Fotbal, příprava

V úvodu byla hra poměrně vyrovnaná. Hrálo se téměř bez šancí, obě mužstva hrozila jen po standardkách. S postupem času začaly Zdice přebírat aktivitu a dostávat se do tlaku. Na první vyloženou šanci se čekalo až do 30. minuty. To po hrubce hostomické obrany vystihl Červenka malou domů, branku ale netrefil. O osm minut později se již skóre měnilo. Červenka dostal míč za obranu a i přes tísnění dvěma obránci dokázal překonat hostomického brankáře - 1:0.

Po změně stran začaly Hostomice hrát více aktivně a hned to bylo znát. Ve 49. minutě se srazili dva zdičtí obránci, střelu Kačírka z dvanácti metrů ale Kasal bravurně zneškodnil. O dvě minuty později se již hostomičtí hráči dočkali. Po další chybě Zdic sice Kasal vyrazil nebezpečnou střelu, ale jen k Vyskočilovi, který hlavou poslal míč do prázdné branky - 1:1. V 56. minutě mohly jít Hostomice dokonce do vedení. Rybák ale hlavičkoval po centru těsně vedle branky. S přibývajícím časem Zdice vyrovnaly hru a naopak se samy chytily iniciativy. V 69. minutě dostal Červenka míč mezi obránce a z deseti metrů drzým lobem vyškolil gólmana Hostomic - 2:1. O šest minut později mohly Zdice přidat třetí branku. Po pěkné kombinaci ale Svoboda ani nadvakrát neprotlačil míč do branky. V 77. minutě zdický útočník Červenka završil svůj střelecký koncert, když utekl hostomické obraně po pravé straně, natlačil se před branku a střelou na bližší tyč upravil na konečných 3:1.

Branky: 38., 69. a 77. Červenka - 51. Vyskočil. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Mázdra - Vlachopulos, Pecka. Diváků: 30. Poločas: 1:0.