OTH Hořovice - L. Příbram 6:4

Hned na úvod se postavil hořovický tým proti loňskému držiteli bronzových medailí. Legie navíc pro letošní ročník výrazně posílila, v jejích zadních řadách nastoupil například druholigový obránce Vlastimil Ševr. Ten také ve třetí minutě zápasu otevřel skóre. O pět minut později se poprvé radovali i Hořovičtí, když se i u nich trefil obránce, a to Mlnařík - 1:1. V polovině prvního poločasu však vrátil Legii vedení dalekonosnou ránou Čech.

Po obrátce se čekalo na gól šest minut. Do té doby měli Hořovičtí více ze hry a měli míč v moci výrazně častěji než výsledek bránící Legie. Ve 26. minutě se ale uvolnil Lacko a vyrovnal. Pro ambiciozní mladíky Legie byla vidina remízy s nováčkem soutěže málo, povolili obranu a snažili se skórovat. To však bylo přesně, co hořovičtí futsalisté potřebovali. V rozmezí 30. a 33. minuty nasázeli postupně se hroutící Legii čtyři branky a rozhodli o svém prvním vítězství. Pak sice povolili v krátkém sledu soupeři snížit výsledek na přijatelných 4:6, ale to už nemohlo jejich radost z velmi cenné výhry pokazit.

Branky: 26. a 30. Lacko, 8. Mlnařík, 32. Tošovský, 33. Novák, 33. L. Černý - 10. a 36. Čech, 3. Ševr, 36. Kuneš. Poločas: 1:2

OTH Hořovice - Jelence 4:5

Ani druhý soupeř nepatřil do kategorie lehkých. Tým Jelenců táhnou hráči z vyšších krajských i republikových fotbalových soutěží - Budínský (krajský přebor Dobříš), Krůta (I. A třída) a především bratři Tomáš a Pavel Pilíkové (Marila Příbram). Právě oni byli nakonec strůjci první porážky Hořovic v letošní soutěži. Zápas tentokrát začali gólem Hořovičtí, když se z přímého kopu nechytatelnou bombou prosadil L. Černý, ale o čtyři minuty později už to bylo 1:2, když se po chybách v obraně prosadily Jelence. V 10. minutě vyrovnal po rychle rozehraném rohu L. Nohýnek a pak dlouho vládli oba gólmani, když zejména střelci Hořovic byli ze strážce branky Jelenců doslova nešťastní a své šance neproměnili Vacek, L. Černý ani Lacko, který brankáře obešel, ale v gólu mu zabránil obránce. Až přišla 17. minuta, špatné rozehrání autu a rychlý zásah Jelenců - 2:3. Navíc hned po rozehrávce vybojoval míč T. Pilík, prošel až k brankáři a zvýšil na 2:4. Naději před předstávkou vykřesal Novák, který dorazil míč do sítě přes chumel hráčů po nepřehledné tlačenici.
Po nástupu do druhé půle pak dokázal vyrovnat kanonýr L. Černý, když tečoval dlouhý míč Tošovského za záda nereagujícího brankáře - 4:4. Od té chvíle se strhla na hřišti nádherná přetahovaná o vedení. Po sérii skvělých zákroků hořovického brankáře Černohorského, řadě zahozených šancí OTH a až přílišného množství chyb obou rozhodčích, nakonec přišla 39. minuta. To se do další akce pustili bratři Pilíkové, Tomáš nahrál osamocenému Pavlovi, který oklamal i brankáře a minutu a půl před koncem zajistil Jelencům výhru.

Branky: 3. a 25. L. Černý, 10. L. Nohýnek, 18. Novák - 7. a 17. T. Pilík, 39. P. Pilík, 6. Bláha, 17. Kout. Poločas: 3:4

Další zápasy čekají OTH Hořovice 5. a 6. ledna, kdy nastoupí proti zbývajícím čtyřem účastníkům skupiny. Po prvním víkendu jsou na třetím místě.