Dobříš – Hořovicko B 3:2

První poločas byl ve znamení mírné převahy domácích, ale do první šance se dostali hosté. V 17. minutě Slepička po brejku vypálil těsně mimo branku. O osm minut později mohla jít do vedení Dobříš, ale Černý ve vyložené šanci z osmi metrů přestřelil. Další možnost skórovat měl Vltavský, když postupoval sám na brankáře Hořovicka Šilhavého, ale ten jeho střelu kryl. Gólu se nakonec diváci dočkali až v samém závěru prvního poločasu, když ve středu hřiště Černý našel nabíhajícího Budínského, a ten lobem překonal ve 44. minutě vybíhajícího Šilhavého – 1:0.

Jestliže Dobříši vyšel závěr prvního poločasu, tak hosté se radovali naopak po zahájení druhého dějství. v 52. minutě totiž zaspala domácí obrana, kterou středem pronikl mladík Kolář a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Tento stav ale neměl dlouhého trvání. Po vyrovnání totiž domácí zatlačili svého soupeře do defenzivy a po rozehraném rohovém kopu neudržel míč v rukou brankář Šilhavý a Černý pohotově dorazil míč do branky. Dobříš se tak ujala vedení 2:1.

Domácí zůstali při chuti a v 65. minutě se podruhé v utkání trefil Černý, který si naběhl na přihrávku za obranu a střelou k pravé tyči nedal Šilhavému šanci – 3:1. Hosté však dokázali utkání vzápětí zdramatizovat. O tři minuty později se totiž opřel za vápnem do míče Slepička a krásnou střelou k tyči překonal bezmocného Vitáska – 3:2.

Po této brance se domácí již soustředili především na obranu a soupeře do žádné šance nepustili. Rezerva Hořovicka si tak odvezla porážku 3:2.

Branky: 56. a 65. Černý, 44. Budínský – 52. Kolář, 68. Slepička. ŽK: Brejcha, Vltavský, Černý – Slepička, Hnízdil. Rozhodčí: Jeník. Poločas: 1:0. Diváků: 90.