Hořovice B – Osek 0:1

Fotbal, okresní přebor

Jako první zahrozili hosté, Přibyl ani Doležal ale své šance neproměnili. S přibývajícími minutami se pak více začali prosazovat domácí. V 17. minutě svou velkou šanci nedal Reiser a stejně se pak vedlo i Kuškovi, který přehodil nejen brankáře, ale i branku. Gólem neskončila ani střela Eichenmanna, která mířila těsně nad šibenici.

Hosté se nakonec ve 27. minutě dostali Doležalem do vedení. O to ale mohli brzy přijít, jenže Kadlecova střela skončila jen na boční síti. Vyrovnání poté měl na kopačce i Bláha, který ovšem nedokázal ani z malého vápna trefit odkrytou branku.

Po změně stran mohl zvýšit Hlavatý, v koncovce ale neuspěl. Stejně se poté vedlo i domácímu Kuškovi. Domácí si poté vypracovali řadu šancí, které ale nedokázali proměnit. V 65. minutě brankář Křivánek zabránil jistému gólu, když vychytal Reisera.

Po vyloučení Hlavatého pak Hořovice hrály v početní výhodě, ani přesilovku ale nedokázali domácí zužitkovat, Eichenmann totiž trefil jen tyč. Další velkou šanci k vyrovnání měl Reiser, když se ve vápně uvolnil přes dva hráče, ale jeho následnou střelu vykopl z brankové čáry obránce.

V 78. minutě pak byl po druhé žluté vyloučen domácí Bláha a počet hráčů na hřišti se tak vyrovnal. V samém závěru utkání mohl vyrovnat Kroupa,Křivánek ale míč skvěle vytlačil mimo tyče.

V nastavení pak mohli hosté pojistit své vedení, Doležal ale vysoko přestřelil a Sojkova střela skončila na břevně. Osek tedy vyválčil tři body, domácí si ale zasloužili alespoň bod, i když měli na vítězství.

Branka: Doležal. Rozhodčí: Srb – Vlachopulos, Gall. Poločas: 0:1.

Hořovice: Šmerhovský – Kadlec, Vokáč, Fiala, Bartoš, Bláha, Kuška R., Kadlec Jiří, Eichenmann, Reiser (Kroupa), Veselý.

Osek: Křivánek – Daněk, Dostál, Čížek, Sojka, Ungr, Přibyl (Mudra), Volf (Komínek), Hlavatý, Doležal, Komínek.