Hořovice – Nymburk 1:0

Hořovičtí si byli vědomi, že tabulka na čele je hodně vyrovnaná a výhra by je udržela ve hře o postup. To jim ale nesvazovalo nohy tak jako v minulých zápasech a především v první půli byli lepším týmem. Převaha domácích vyústila hlavně v nebezpečnou hlavičku Svobody po centru Krásného, ta však směřovala nad Puldovu branku. Ve středu zálohy se poprvé zabydlel Hlaváček, který také svůj dobrý výkon okořenil ve 41. min. rozhodujícím gólem, když zužitkoval přihrávku Svobody, na penaltě si přehodil z levé na pravou a vyslal míč k levé tyči. Ve druhém poločase se hosté sice snažili o vyrovnání, domácí obrana hodně zalezla, ale odolávala. Největší závar před Bogdanovem, když odražená střela prošla houštionou těl, vyřešila hlavička Kecksteina, která se na brankové čáře objevila jako spasitelka tří hořovických bodů. Domácí nevyužili žádný z rychlých kontrů, takže brankové konto se již nezměnilo.

Branka: 41. Hlaváček. Rozhodčí: Hůla – Košťálek, Ryska. Diváků: 65. Poločas: 1:0.

SK Hořovice: Bogdanov, Krumphanzl, Diviš, J. Keckstein, Hlaváček, Bednář, Kocourek, Svoboda, Krásný, Tůma, Hnízdil, střídali Šural, Škvára, Flachs.

V utkání mladších dorotenců po prohře ve Vlašimi potvrdily Hořovice první příčku, když porazily svého soupeře z Nymburka vysoko 5:1 po poločase 2:0 brankami Zítka (2), Škváry, Němečka a Zímy z pokutového kopu. Zápas řídil sudí Košťálek.