Slaný – Hořovicko 0:2

Kdo přišel v sobotním dopoledni na stadion SK Slaný, nemusel vůbec litovat. K vidění byl velmi kvalitní fotbal z podání obou týmů. Domácí se hned od začátku pouštěli do útočení, ale do žádné šance se přes dobře bránící hosty nedokázali prosadit. A tak udeřilo na druhé straně, Budinský poslal dlouhý míč do pokutového území domácích, ten se dostal k Zítkovi, který byl sice držen, ale přesto stačil přehodit vyběhnuvšího Břížďalu – 0:1. Domácí se z tohoto úderu nevzpamatovali a presink Hořovicka jim dělal velké problémy. Poté se do velké šance těsně před půlí dostal Ábel, ale trefil jen tyč. Do druhého poločasu nastoupili domácí beze změny, zato hosté vystřídali, když zraněného Škváru nahradil Krumphanzl. Domácí nastoupili s tím, že zvrátí stav a také se hned od začátku tlačili před hostující branku, ale opět si přes skvěle bráncí hosty nedokázali vytvořit žádnou šanci, za zmínku stojí snad jen závar ve vápně Hořovicka po rohovém kopu, který ale skončil faulem na Hrušku. Slaný tak zahrozilo až v 63. minutě, když střelu za vápnem vytáhl Zíma na břevno své branky. V 66. minutě tedy opět udeřili hosté, když se vápně hostů dokázal prosadit opět Zítek a nechytatelnou střelou pod víko zvýšil na 0:2. Další velkou šanci neproměnil Ábel, když běžel sám na Břížďalu, zkoušel mu udělat kličku, ale tu mu gólman domácích vystihl. Další velkou šanci měl Zítek, ale z otočky trefil jen břevno. Domácí už se na nic víc nezmohli a tak utkání skončilo výhrou Hořovicka 0:2.

Branky: 23., 66. Zítek. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 74. min. Hruška.

FK Hořovicko: Zíma - Keckstein, Diviš, Budínský, Bednář (72. min. Lebduška) - Kocourek, Hruška, Hlaváček (86. min. Němeček), Škvára (46. min. Krumphanzl) - Ábel, Zítek (89. min. Šoch). Trenéři Vaněk a Cajthaml.

Slaný - Hořovicko 4:4

Hosté zaspali vstup do utkání a po osmnácti minutách hry prohrávali již 3:0. Domácí v poklidu kontrolovali utkání, jenže v 26. minutě přišel centr z pravé strany hriště, který přesně zakončil Petráš - 3:1. Do kabin se tedy odchazelo za stavu 3:1. Po bouřce v kabině přišel na hřiště jakoby jiný tým Hořovicka, domácí nevěděli, kam dřív skočit, přesto zvýšili na 4:1 v 59. minutě. Domácí se po čtvrtém gólu zatáhli a Hořovicko trestalo, nejprve střelou za vápnem snížil na 4:2 Zemánek. V 78. minutě utekl obraně domácích Zítek a zakončil přesně 4:3. Když už se zdálo, že domácí vysledek udrží, udeřil znovu v poslední minutě Zítek a vyrovnal na zasloužených 4:4.

Branky hostů: 26. Petráš, 59. Zemánek, 78., 80. Zítek. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Klečka.

FK Hořovicko: Křikava - Kružlík (41. min. Spal), Novák, Hrdlička, Krůta (41. min. Zítek) - Kináč, Pelikán, Zemánek, Petráš (41. min. Budínský) - Vokurka, Souček. Trenéři Novotný a Froněk.

Martin Zíma, Jan Bežó