Hořovicko B - Nelahozeves 2:1

Do utkání vstoupili lépe domácí fotbalisté, kteří byli v úvodní půlhodině viditelně aktivnější. Na první gól se čekalo do 11. minuty. Domácí Kolář zatáhl míč do šestnáctky, obešel obránce a následně přihrál před branku, kde se v chumlu hráčů nejlépe zorientoval Černý, který z hranice malého vápna překonal Kratochvíla - 1:0. O dvě minuty později se Jaroslav Černý opět ocitl v šanci. Po přihrávce Tůmy střílel tentokrát z voleje nad branku. V 17. minutě o sobě poprvé dali vědět hosté, proti střele Němce ale Šilhavý nemusel zasahovat. Na druhé straně po chvíli předvedli domácí hráči pěknou kombinaci, Větrovskému ale střela nesedla. V 21. minutě bylo před brankou Nelahozevsi opět rušno. Větrovský zakroutil centr z trestného kopu na přední tyč, kde se k míči dostal nabíhající Novotný, Kratochvíl ale stihl reflexivně zakročit. O čtyři minuty později musel prokázat brankářské kvality i domácí gólman. Kymr se přes Novotného dostal do šance, Šilhavý ale výtečně vyběhl a pokus zneškodnil. vzápětí se do šance dostali domácí. Brankář Kratochvíl vyrazil pokus Větrovského z trestného kopu jen před sebe, dobíhající Černý ovšem orazítkoval jen břevno. Od tohoto momentu vládla na hřišti Nelahozeves. Ve 32. minutě se hosté dočkali vyrovnání. Po chybě domácího brankáře se dostal k míči Palamar, který jej naservíroval Pekárkovi, jenž měl před sebou odkrytou branku - 1:1. Nelahozeves mohla jít po chvilce do vedení. Větrovský přišel na půli hřiště o míč a po následném rychlém protiútoku se míč dostal opět k volnému Pekárkovi, který ale tentokrát mířil nad branku. Do přestávky si hosté vypracovali ještě jednu šanci, Kymr ale nezakončil dobře.

Po změně stran byl k vidění poměrně vyrovnaný fotbal. Více šancí měli hosté, jako první ale zahrozili domácí. Po centru Švarce hlavičkoval Větrovský, na Kratochvíla ale nevyzrál. V 53. minutě mohli jít hosté do vedení. Po chybě domácí obrany se ocitl Palamar sám před Šilhavým, který ale vytáhl z rukávu excelentní zákrok. Palamar mohl skórovat i o čtyři minuty později, tentokrát ale po brejku ani nevystřelil. V 73. minutě začali domácí hráči zvedat hlavu. Vzruch přinesl nejprve ostrý zákrok hostující obrany na domácího Koláře, po kterém se diváci i domácí lavička dožadovali pokutového kopu. Dočkali se ho ale až o několik minut později. Při úniku byl opět sražen Kolář a po chvilce váhání rozhodčí ukázal na značku penalty. K míči se postavil Černý a s přehledem jej poslal k tyči - 2:1. O tři minuty později mohlo být srovnáno. Po trestném kopu pálil z otočky Jindřich, domácí gólman Šilhavý ale opět skvěle zakročil. V hektickém závěru domácí hosty již do šance nepustili, naopak v nastavení mohl Ábel pojistit vedení, na Kratochvíla ale již nevyzrál.

Branky: 11. a 80. Černý - 32. Pekárek. Rozhodčí: Zikmunda - Jansa, Herda. Diváků: 100. ŽK: Šimůnek, Slepička, Černý - Jindřich, Špaček, Šíma. Poločas: 1:1.

FK Hořovicko B: Šilhavý - Diviš, Rak, Švarc (60. Svoboda), Novotný, Větrovský (68. Slepička), Kolář, Černý, Šimůnek, Tůma (85. Ábel), Albl.

Dynamo Nelahozeves: Kratochvíl - Vrábel, Dubský, Jindřich, Dvorský (84. Šíma), Kymr (75. Plicka), Špaček, Němec, Pekárek, Horký, Palamar.