Tuchlovice – Hořovice 6:3

Fotbal, I.A třída

První půlhodina utkání by se dala hodnotit jako „co akce, to gól“. Už v 6. minutě potrestal chybu Štěpničky Peroutka, o minutu později si položil na zem gólmana Veselého Jalaghonia a rázem to bylo 2:0. Dále mohl hlavou skórovat Hejduk, na druhé straně trestal laxní přístup obrany Hlavsa, jenž snížil po přihrávce Štěpničky – 2:1.

Domácí Vaigl poté poslal přihrávku na Peroutku, který se do prázdné brány nemýlil – 3:1. Dalekonosnou bombou zkoušel vrátit hosty do zápasu Štěpnička, ovšem povedlo se to až za pět minut opět Hlavsovi. Po střele Šimůnka se k němu odrazil míč a obrana opět nezasáhla důrazně – 3:2.

Vrátit náskok Tuchlovickým mohl Jalaghonia, který po přehození brankáře nezakončil, ovšem gól do šatny po přihrávce kapitána Holana nakonec přece jen dal.

Ve druhé půli mohl za faul na Jalaghoniu dostat červenou kartu Zajíc, nicméně obdržel jen žlutou. Gruzínec Jalaghonia si spravil chuť hattrickem, který dokončil po krásné kombinaci domácích. Kedroň poté nekompromisně podél Veselého zvýšil na čtyřgólový náskok – 6:2. Vzápětí vypálil ještě jednu dobrou střelu, tu ovšem brankář zkrotil.

Poslední slovo tak patřilo Hořovickým. Po přihrávce Koláře uzavřel skóre na 6:3 Štěpnička. V závěru mohl dát svou čtvrtou branku ještě Jalaghonia, ovšem přáno už mu nebylo.

Branky: 7., 41. a 47. Jalaghonia, 6. a 16. Peroutka, 59. Kedroň – 14. a 29. Hlavsa, 76. Štěpnička. Rozhodčí: Votoček. Poločas: 4:2.