SK Slaný – Hořovice 3:4 (0:2)

Domácí celek začal útočně, jenže své šance Slaný neproměnil a naopak hodně zapomínal na zadní vrátka. Chyby slánské obrany Hořovičtí nekompromisně trestali. Poprvé to předvedl ve 25. minutě kanonýr Dušan Nesnídal, jenž perfektně zúročil rychlý brejk a připsal si na své konto dvaadvacátou trefu – 0:1. O chvilku později prošli hosté jednoduchou narážečkou středem hřiště a Švarc upravil na 0:2. Poté se ke slovu dostali domácí. Galbavý ale svou šanci zahodil.
V úvodu druhého poločasu mohl snížit Hořejší po centru Galbavého, jeho dorážka ale mířila těsně vedle branky. Poté přišly velké chvíle hostujícího celku. Nejprve Hořovice nastřelily tyč, v 50. minutě se ale již hosté radovali. Hrubku domácího brankáře Kudrny potrestal chladnokrevně Štěpnička – 0:3. Aby toho nebylo málo, tak o tři minuty později zvýšil po brejku Šmíd na 4:0 pro Hořovice.

V této chvíli to vypadalo to na slánský ručník uprostřed ringu. Jenže Hořovice jsou mistry v tom, jak za rozhodnutého stavu vrátit soupeře do utkání. Během tří minut totiž Slaný vstřelil tři branky. V 65. minutě nejprve vykřesal naději Hořejší po uličce Tauše – 1:3. Za minutu se prodral Husárek k odraženému míči a bombou určil, že je stále o co hrát – 2:4. A to nebylo vše! Za další dvě minuty se střela Hořejšího odrazila od břevna na zem a poté k Landvojtovičovi, který míč poslal do sítě – 3:4. V následných minutách domácí sahali po vyrovnání a nakonec také dopravili míč do hořovické branky. Gól ale nebyl uznán kvůli ofsajdu. Následně neuspěl ani Tauš a hosté tak nakonec dokázali zvítězit.