Kings Rakovník – OTH 3:8 (1:4)

Souboj týmů, které se v loňské sezoně umístily na druhých místech okresních přeborů, byl zpočátku hodně opatrný. V páté minutě rozběhl Königsmark první gólovou akci, přihrál Chudárkovi, a ten poprvé posunul skóre. Už o dvě minuty později ale domácí vyrovnali, když propálili ze sedmi metrů zeď i gólmana OTH. Rozhodující únik přišel v závěru prvního poločasu a postaral se o něj Toužimský. Pět minut před koncem zavěsil nechytatelnou bombou od autové čáry, o minutu později propálil domácího brankáře z druhé strany a chvíli před přestávkou pak nabil nabíhajícímu Hájkovi. Po změně stran čekali Hořovičtí tlak Rakovníka, ale ten nepřišel. Po dalším gólu Toužimského a Hájka odskočilo OTH už na 6:1 a takticky vedlo zápas k výhře. Domácí futsalisté se na odpor nezmohli ani při dvouminutové přesilovce po vyloučení Chudárka. Tým OTH si tak jako jediný připsal v premiérovém kole krajského přeboru vítězství na palubovce soupeře.

Branky OTH: Toužimský 3, Ptáček 2, Hájek 2, Chudárek.

OTH: Kadeřábek – Holubec, Königsmark, Hájek, Nohýnek – Ptáček, Toužimský, Chudárek.

Ostatní výsledky: Foboz Slaný – Veltěž 9:5, Rohožník – Omask Kladno 7:3, Alpina Slaný – Stochov 11:1, Bělá – Kralupy 6:2, Ml. Boleslav – Třebusice B 4:3.

V příštím kole hraje OTH v sobotu od 19.30 hodin na ZŠ Bř. Hory Příbram proti Malibu Mladá Boleslav. V repríze loňského osmifinále krajské části Poháru ČMFS je čeká aspirant na postup do divize.