Hořovice B – Hýskov 0:2

Již v 16. minutě využil Hýskov hrubky brankáře Kebrleho, který neudržel míč a Hnátek přišel k lacinému gólu – 0:1. Hýskovský útočník byl vlastně u všeho podstatného, co se na hřišti událo. O pár minut později se Hnátek dostal do další vyložené šance, tentokrát ale neuspěl. Poté přišly chvíle domácích.
Jenže koncovka je hořovickou bolestí. Reiserův volej po centru Kušky letěl nad branku, Kuškova střela zblízka skončila na boční síti a Frühaufovu zakončení chyběl důraz. Poté začal opět úřadovat Hnátek. Nejprve nastřelil břevno, po chvíli pak postupoval sám na branku, ale opět neuspěl. Do třetice již to ale vyšlo, když Hnátek využil zaváhání domácí obrany, která reklamovala ofsajd, postupoval do vápna a nezištnou přihrávkou našel nabíhajícího Stejskala, který pohodlně zvýšil na 2:0.

Do druhé půle opět vstoupili lépe hosté, kteří v krátkém sledu nastřelili břevno a tyč domácí branky. Poté se Hýskov zatáhl do obrany a domácí se častěji dostávali do šancí. Jenže Reiser, Kuška ani Šťastný gólové šance neproměnili. Gólem neskončila ani šance Bartoše, jehož slabá střela se před opuštěnou brankou utopila v kaluži vody. Hýskov tak vyhrál 2:0. Hosté si sice vítězství zasloužili, domácí jim ale byli po většinu utkání vyrovnaným soupeřem a při troše štěstí se mohli postarat i o překvapení.

Branky: Hnátek, Stejskal. ŽK: Frydrych (Hý). Rozhodčí: Vodička – Svoboda, Müller. Poločas: 0:2. Diváků: 35.

SK Hořovice B: Kebrle - Veverka. Průša, Zajíc, Bartoš, Chlustina, Kuška R., Reiser, Frühauf, Krumphanzl, Šťastný.

FK Stejstav Hýskov: Stehlík – Pavlásek, Schiller, Frydrych, Matula, Netáhlo, Holeček, Pošmurný (Hagara), Hnátek, Stejskal, Bureš (Červený).

Ohlasy trenérů:

Trenér Hýskova Pergler: První poločas byl z naší strany vcelku dobrý. Vytvořili jsme si řadu příležitostí, ale bohužel jsme vstřelili jen dva góly, z čehož pramenil další průběh utkání. Zatáhli jsme se do obrany a začali bránit dvougólové vedení, což se nám nakonec povedlo. Dnešní vítězství je pro nás velice důležité, ale ještě nebudeme říkat, že jsme zachráněni. Jak to zatím vypadá, klidně mohou jít dolů tři mužstva.

Trenér Hořovic Frühauf: Omdléval jsem zhruba hodinu před zápasem, v kabině nás totiž bylo šest. Je to naprostá nezodpovědnost hráčů, takhle to dál nejde. Aby nás bylo jedenáct, musel jsem nastoupit i já. Soupeř byl kvalitnější, vyhrál zaslouženě. My jsme si také připravili několik šancí, ale ty jsme neproměnili. Snad chybělo trochu štěstí. Klukům musím poděkovat za bojovný výkon, který předvedli v rámci svých možností.