Hořovice-Dobříš 3:0

Fotbal, KP st. dorostu

Nedělní odpoledne přineslo jednoznačnou převahu vedoucího celku krajského přeboru, který potěšil přítomné diváky množstvím pohledných akcí, z nichž tři došly svého cíle. První trefu zaznamenal po akci Krásného ranou do šibenice Kocourek, druhý gól přidal po vyšachováníé obrany Dobříše patičkou Jiří Keckstein a závěrečnou trefu zaznamenal Tůma.

Branky: Kocourek, J. Keckstein, Tůma, rozhodčí Anýž – Prokeš, Kareš, diváků 70, poločas: 1:0.

Hořovice-Dobříš 4:2

Fotbal, KP ml. dorostu

Tlak domácího celku v první půli byl oceněn dvěma góly Škváry, další ale domácí nepřidal. Ve druhé půli se hosté zlepšili, ale dvougólový rozdíl ve prospěch vedoucího celku krajského přeboru mladšího dorostu zůstal.

Branky domácích: Škvára 2, Zíma z PK, Krasanovský, rozhodčí Prokeš – Anýž, Kareš. Poločas: 2:0.