Hořovice - Jablonec 1:2

Na první šanci se nečekalo dlouho. Již ve druhé minutě hosté zahrozili, Ilko si ale se střelou Pavlaty poradil. Na druhé straně pak hlavičkoval těsně vedle tyče Vaníček. Důležitý moment přišel v 8. minutě, kdy běžný souboj v šestnáctce domácích ohodnotil rozhodčí jako penaltový a Hrdlička z nařízeného pokutového kopu poslal hosty do vedení. Domácí se těžko dostávali do hry a proti důraznému soupeři se dlouho nemohli prosadit. Hořovice byly nebezpečné až v závěru prvního poločasu. Po centru Čepeláka nejpre jablonecký Frýda orazítkoval vlastní břevno, v 35. minutě se ale již Hořovice dočkaly vyrovnání. Po pěkné akci Pelikána s Hybšem sice první těžkou střelu prvně jmenovaného Linke ještě vyrazil dorážka ale již byla gólová - 1:1.

Po změně stran začali domácí dobře. Zemánkovu střelu ale zlikvidoval Linke a Hybš pálil těsně nad břevno. Poté se hra na dlouhé minuty vyrovnala. Rozhodující moment vyrovnaného utkání přišel v 54. minutě, kdy hořovický brankář neuváženě vykopl míč a než se stačil vrátit do branky, tak jeho hrubku potrestal výstavní střelou ze třiceti metrů Kubista - 1:2. Hořovice se poté v závěru snažily o vyrovnání, ale místo tlaku se dostavila spíše křeč. Hosté si tak odvezli všechny tři body.

Branky: 35. Pelikán - 8. Hrdlička z PK, 54. Kubista. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Grimm. Diváků: 250.

SK Hořovice: Ilko - Zemánek, Vaníček, Čepelák, Cibulka (50. Souček) - Hrdlička, Hybš, Šebek T., Kosnar - Šebek V., Pelikán.

FK Jablonec: Linke - Frýda, Myslivec, Hollman, Vaníček, Steklý (56. Morávek), Kubista, Hájek (62. Karásek), Hrdlička (70. Franců), Pavlata, Barcuch.