Hořovice - Neratovice 1:0

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný. Ani jedna strana se v prvních dvaceti minutách nedokázala dostat do vyložené šance. Jedinou zajímavostí, kterou tak mohli diváci sledovat, byla dvě zranění domácích hráčů, která si vynutila střídání. Na první šanci se čekalo až do 28. minuty. To po rychlém protiútoku střílel osamocený neratovický těsně mimo Šilhavého branku. Hosté měli po většinu prvního poločasu územní převahu, ale kromě pár standardek z ní nic nevytěžili. Hořovice zahrozily až ve 43. minutě, ale hned se ujaly vedení. Hlavsa dostal míč mezi obránce a následné sólo zakončil chladnokrevnou střelou k tyči.

Hned po změně stran mohli domácí přidat druhý gól. Šmíd vybojoval míč a posunul jej do uličky Nesnídalovi, který ale z následné akce ale branku těsně minul. Poté převzali iniciativu hosté. Jenže domácí bránili na jedničku a hosté se dlouho nedokázali dostat do zakončení. Neratovice zahrozily až v 77. minutě, kdy hlavičkoval střídající Nezbeda, brankář Šilhavý se ale vyznamenal. V závěru Hořovice soustředily všechnu energii na obranu. Hosté měli výrazný tlak, jenže do zakončení se ne a ne dostat. Vyrovnat nakonec mohl v 87. minutě opět Nezbeda, tentokrát ale hlavičkoval těsně mimo branku. Hořovice tak vybojovaly další cenné vítězství.

Branka: 43. Hlavsa. ŽK: Albl, Rak - Kudela, Mráz, Žežulka, Zeman, Stanislav. Rozhodčí: Velebil. Poločas: 1:0. Diváků: 120.

Hořovice: Šilhavý - Nesnídal, Rak, Švarc, Novotný, Štěpnička (20. Hlavsa, 90. Slepička), Kolář, Pergl (13. Král), Albl, Šmíd, Bláha.

Neratovice: Černý - Kadlec, Pajkrt Ja., Drahorád, Stanislav, Pazdera, Mráz, Žežulka, Zeman (55. Doubek), Zavadil (75. Nezbeda), Kudela (25. Pajkrt Ji.).