Hořovice - Tuchlovice 7:2

Jako první v utkání zahrozili hosté. Po chybě domácí obrany se dostal do úniku Stuchlý, ale brankář Šilhavý jej vytlačil mimo střelecký úhel a tuchlovický útočník ani nevystřelil na branku. O dvě minuty později poprvé zahrozili domácí a hned z toho byl vedoucí gól. Hosté nedokázali v pokutovém území odkoupnout míč a Jaroslav Štěpnička střelou k tyči načal střelecký koncert. Ve 26. minutě Hořovice vedly již 2:0. Jeden z tuchlovických hráčů namazal Nesnídalovi, který postupoval sám na branku a celou akci vyšperkoval přihrávkou před prázdnou branku nabíhajícímu Štěpničkovi - 2:0. Domácí byli i nadále lepším mužstvem a ve 36. minutě zvýšil po ruce tuchlovického obránce z penalty Šmíd na 3:0. V závěru poločasu pak Hořovice přidaly ještě čtvrtou branku. Na dlouhý míč za obranu si naběhl Nesnídal a své sólo zakončil střelou podél vybíhajícího brankáře - 4:0.

Definitivně snahu hostů o solidní výsledek uťal hned ve 49. minutě Štěpnička. Při jeho akci podél brankové čáry se míč dostal mimo hřiště, což domácí hráč také hlásil, jenže rozhodčí situaci pustil a Štěpnička akci dokončil dokonale - 5:0. Poté Hořovice přestaly hrát a hra se vyrovnala. Jenže hosté příliš nebezpeční nebyli. Naopak v 63. minutě byl v šestnáctce faulován Kolář a Šmíd z penalty upravil na 6:0. V závěrečné půlhodině domácí předváděli profesorský výkon a hosté toho využili. V 77. minutě snížil na 6:1 hlavou po rohu Holan. V posledních minutách utkání pak ještě padly dva góly. Nejprve v 86. minutě obešel vše, co mu stálo v cestě a zakončil do prázdné branky - 7:1. O minutu později pak po pěkné kombinaci upravil na konečných 7:2 Kapr.

Branky: 7., 26. a 49. Štěpnička, 36. a 63. Šmíd (obě z PK), 42. a 86. Nesnídal - 77. Holan, 87. Kapr. ŽK: Pergl, Rak, Nesnídal, Štěpnička - Stuchlý, Vondra. Rozhodčí: Malý. Poločas: 4:0. Diváků: 150.

Hořovice: Šilhavý - Nesnídal, Rak, Švarc (46. Hlavsa), Novotný (67. Slepička), Štěpnička, Kolář, Pergl, Král (82. Kuška R.), Šmíd, Bláha.

Tuchlovice: Pečounka - Hejduk, Najer (46. Grígel), Fitko, Vondra, Trávníček, Stuchlý (64. Kapr), Peroutka, Holan, Kedroň (30. Kubec), Mencl.