Hořovice - Motorlet 2:1 (0:0)

V prvním poločase se hrál oboustranně bojovný fotbal. Jako první zahrozili domácí, se střelou Václava Šebka si ovšem brankář Bejdl vpohodě poradil. Na druhé straně si povodil Bělka domácí obranu, vystřelil ale nad branku. Ve 20. minutě si Hořovičtí vypracovali dvě šance. Nejprve hlavičkoval nebezpečně Vaníček a poté pálil z úhlu nad Pelikán. O tři minuty později asi domácím příznivcům, kterých se sešlo přibližně tři sta, zatrnulo při hrubce brankáře Ilka. Obrana ale vše dokázal vyřešit. Po půlhodině hry se ke dvěma nebezpečným střelám dostal domácí Zemánek, Bejdl ale čaroval.

Ve druhém poločase se již diváci dočkali gólů. První padl ve 41. minutě, kdy se po skvělé přihrávce Petráše dostal Václav Šebek do brejku a mezi dvěma obránci se dokázal prosadit - 1:0. Hořovic rázem bylo plné hřiště a obrana Motorletu musela hasit řadu akcí. Asi nejnebezpečnější přišla ve 49. minutě, kdy Bejdl skvěle vyrazil hlavičku Vaníčka. Od tohoto momentu začali tlačit hosté a v 55. minutě mohlo být vyrovnáno. Kovařík obešel tři hráče, jeho křižnou střelou ale skvěle zneškodnil Ilko. O dvě minuty později domácí navýšili své vedení. Po dlouhém výkopu brankáře Ilka se míč dostal až k rozběhnutému Václavu Šebkovi, který obhodil vybíhajícího brankáře a zakončil do prázdné branky - 2:0. Hosté se ale nevzdali a hned po minutě se vrátili do utkání. Cibulka v šestnáctce fauloval Kovaříka a Kanaval z nařízené penalty snížil na 2:1. Závěrečných deset minut si Motorlet vypracoval značnýn tlak, kromě střely Maxy, která šlanad branku, se ale hosté do zakončení nedostali. Naopak v 68. minutě mohli domácí hráči definitivně pojistit své vedení. Při brejku postupoval Hybš sám na branku, místo střely ale zvolil přihrávku na Václava Šebka, kterého stihli obránci pokrýt. Ve zbylých minutách se již hrálo na polovině hostů a Hořovice tak udržely nejvyšší českou soutěž.

Branky: 41. a 58. Šebek V. - Kanaval z PK. ŽK: Klan (M). Rozhodčí: Rauch - Hajšman, Mokrusch. Poločas: 0:0. Diváků: 300.

SK Hořovice: Ilko - Čepelák, Zemánek, Vaníček, Souček, Hybš, Šebek V., Kosnar, Pelikán, Petráš (63. Krampera), Cibulka.