Kunice – Hořovicko 1:1

Trenér Milan Nykodým byl s výkonem v Kunicích spokojen. „Odehráli jsme velmi pěkné utkání. Dařila se nám kombinace. Bylo tam dost důrazu i agresivity, dařil se nám i presink,“ uvedl trenér Hořovicka, který ale poukázal na velkou bolest svého mužstva. „Opět nás zklamala koncovka, s tím jsem hodně nespokojen. Věřím, že v mistrovských utkáních to bude jiné, že si to kluci vybírají teď. Co mi nedáme, to je nepochopitelné,“ podotkl trenér Nykodým, který dodal, že jeho svěřenci si vypracovali v utkání pět stoprocentních šancí, jenže nedokázali trefit ani prázdnou branku.

Skóre se změnilo až v 50. minutě, kdy Nademlejnský zahrával trestný kop ze strany a přímou střelou na přední tyč překvapil kunického brankáře. Domácí fotbalisté dokázali vyrovnat v 74. minutě, kdy po centru nekrytý útočník upravil na konečných 1:1.

Branka za Hořovicko: Nademlejnský. Poločas: 0:0.

Hořovicko: Slováček – Šmíd, Kaufman, Štěch, Zámeček – Nademlejnský, Bežó, Větrovský, Nesnídal – Čihař, Petr (Veinlich).

V sobotu dopoledne hostí Hořovicko celek Berouna. Utkání začíná na hřišti v Hořovicích v 10.15 hodin­.