Hořovicko - Prachatice 1:0

Domácí vstoupili do zápasu s vedoucími Prachaticemi aktivně a v prvních deseti minutách si vytvořili dva náznaky šancí. Petr i Bežó mířili těsně mimo branku. Hosté o sobě dali vědět až ve 23. minutě, kdy ovšem při střele Červenky zachránila domácí tyč. Poté se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Domácí měli mírně navrch, ale do šance se již ani jeden celek nedostal.

Ani ve druhé půli nebylo k vidění mnoho šancí. Hrálo se převážně ve středu hřiště. V 66. minutě předvedli domácí fotbalisté pěknou akci, po které Pobiš protáhl Hrubého. Hosté mohli jít do vedení v 74. minutě, Slováček ale skvěle zlikvidoval jak šanci Ryšánka, tak i tutovku Červenky. Poté se opět dlouhé minuty hrálo ve středu hřiště. V závěru domácí fotbalisté zvýšili aktivitu a nakonec se jim podařilo v poslední minutě rozhodnout. Pobiš zatáhl míč do šestnáctky, oklamal vybíhajícího Hrubého a předložil z ostrého úhlu míč Mirgovi, který na přední tyči poslal z metru míč do prázdné branky.

Branka: 90. Mirga. ŽK: Pobiš - Babka, Koršala, Ryšánek, Kováčik. Rozhodčí: Vitner. Diváci: 200. Poločas: 0:0.

Hořovicko: Slováček - Kovařík, Votava, Zámeček, Pobiš, Nademlejnský, Větrovský (75. Mirga), Bežó, Kaufman, Haluška (68. Váňa), Petr (90. Šmíd).

Prachatice: Hrubý - Tobiáš, Bednár, Babka, Legdan, Janoušek (82. Čížek), Koršala, Ryšánek, Červenka (90. Lašák), Kováčik, Kaczko (69. Košík).