Hořovicko B - Jesenice 4:1

Domácí začali zhurta a hned ve druhé minutě musel Bartyzar hasit úniky Čihaře a Petra. I nadále měla hořovická rezerva převahu a v 16. minutě ji mohl poslat do vedení Petr, jeho střelu ale vyškrábl Bartyzar nad břevno. Ve 23. minutě se již Hořovicko B dostalo do vedení. Po ukázkové kolmici postupoval Čihař sám na branku a s přehledem zakončil. O tři minuty později hosté vyrovnali, a to z první střely na branku. Při rohu nechala domácí obrana volného Otcovského , který z voleje prostřelil Šilhavého – 1:1. Ve 33. minutě mohli jít domácí opět do vedení, technický pokus Petra se ale odrazil od břevna.

I druhý poločas začali domácí náporem, který korunoval hlavou Mirga – 2:1. Poté se ke slovu dostali hosté, kteří si vypracovali dvě šance, na Šilhavého ale nevyzráli. Hořovicko poté upravilo na 3:1, když pronikajícího Cihaře srazil vybíhající Bartyzar a sám faulovaný hráč proměnil nařízenou penaltu. Definitivní podobu pak dal výsledku v 87. minutě Redžič, který po kombinační akci celého útoku zakončil k tyči.

„Museli jsme dnes vyhrát, je to pro nás hodně důležité. S nasazením celého mužstva jsem spokojen. Nedostatky tam samozřejmě byly, v první půli jsme si to zkomplikovali, mohli jsme vést vyšším rozdílem. Vcelku jsem ale spokojen. Když vyhrajete doma 4:1, nemůžete být nespokojen,“ uvedl trenér Hořovicka B Jiří Lukavský.

Branky: Čihař 2, Mirga, Redžič – Otcovský. Poločas: 1:1.

Hořovicko: Šilhavý – Albl, Rak, Švarc, Novotný, Novák, Kolář, Mirga, Haluška (58. Černý J.), Čihař (75. Abel), Petr (80. Redžič).