Hořovicko - Beroun 0:0

Domácí měli od úvodu více ze hry, do šance se ale paradoxně dostali hosté. Michal Novák mířil nad branku. Poté se hrálo dlouho ve středu pole bez jakýchkoliv šancí. Zajímavější momenty přišly až v závěru poločasu. Nejprve ve 38. minutě po pěkné akci Nademlejnského střílel Kaufman, Petráš ale dokázal míč zblokovat. Na druhé straně mohli jít do vedení domácí, po závaru ale Nesnídal příliš váhal. O minutu později si pak berounský Michal Novák naskočil na centr a jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. V poslední minutě první půle ještě pomohlo domácím břevno, když Grajcar přelstil z dálky Slováčka.

Ve druhé půli bylo k vidění více šancí a také hodně vyhecovaná atmosféra. Hned ve 47. minutě se dostal do šance Petr, branku ale minul. Vzápětí na druhé straně nebezpečně pálil Horel, Slováček ovšem skvěle zakročil. V následných minutách předvedli domácí několik rychlých akcí, finální přihrávku ale dobře bránící hosté vždy dokázali zblokovat. Beroun hrozil ve druhé půli především z rychlých brejků. V 59. minutě se do úniku dostal Lukáš Novák, nastřelil ale jen tyč. O deset minut později utekl hořovické obraně Červenka, netrefil ale branku. Domácí zahrozili jen v 83. minutě, kdy se po centru Petra dostal ke střele Votava, branku ale těsně minul.


Poločas: 0:0. Rozhodčí: Krůta - Ryska, Špicl. Diváků: 80. ŽK: Bežó, Štěch, Nesnídal - Petráš.

Hořovicko: Slováček - Votava, Štěch, Kaufman, Šmíd (Kovařík), Bežó, Větrovský, Nademlejnský, Nesnídal (Šimůnek), Veinlich (Čihař), Petr.

Beroun: Lacina - Choc, Petráš, Frajer, Smetana, Novák L., Novák Mil., Grajcar, Vopěnka (Červenka), Horel, Novák Mich.