Hořovicko - Domažlice 1:2

První poločas nabídl vyrovnaný fotbal s šancemi na obou stranách. Jako první zahrozili domácí, když se po akci s Nademlejnským dostal do zakončení Bežó. Byl ale důrazně tísněn a jeho střelu zneškodnil Mleziva. Po půlhodině hry o sobě výrazněji dali vědět hosté. Při rohu nechala domácí obrana na zadní tyči volného Černého, který ovšem netrefil odkrytou branku, ale jen boční síť. Ve 33. minutě byla k vidění další nebezpečná standardka, tentokrát v podání Hořovicka. Po centru Nademlejnského hlavičkoval Bežó, brankář Domažlic ovšem reflexivně vyrazil míč nad břevno. Podobný scénář byl k vidění i ve 43. minutě. Při rohu hlavičkoval na zadní tyči Votava a Mleziva vytáhl z rukávu další výborný zákrok.

Hned v úvodu druhé půle bylo na hřišti rušno. Pronikající Šot se střetl v šestnáctce s vybíhajícím Slováčkem a rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Mužík - 0:1. Poté domácí zabrali a v 55. minutě se dočkali vyrovnání, když si při rohu naskočil na centr Bežó a hlavou poslal míč k tyči - 1:1. Vyrovnání Hořovicko nabudilo a v následných minutách hosté museli odolávat tlaku domácího celku. Z něj také vyplynul střet několika hráčů v šestnáctce, po kterém rozhodčí ukázal na značku penalty. K míči se postavil Větrovský, ale nekopl pokutový kop dobře. Slabou střelu Mleziva vyrazil. Do vedení se Hořovičtí mohli dostat i v 70. minutě, jenže Váňa branku z hranice malého vápna překopl. Rozhodující okamžik přišel v 83. minutě. To se hosté dostali do brejku a Šot zblízka prostřelil Slováčka - 1:2. V závěru se domácí snažili o vyrovnání. Za zmínku ale stojí jen trestný kop v podání Nademlejnského, který orazítkoval břevno domažlické branky.


Branky: 55. Bežó - 47. Mužík z pen., 83. Šot. Rozhodčí: Svatík. ŽK: Bežó, Slováček, Zámeček - Cihlář, Mužík. Poločas: 0:0. Diváci: 230.

Hořovicko: Slováček - Kovařík, Votava, Zámeček, Šmíd (51. Petr), Nademlejnský, Větrovský (70. Abel), Bežó, Kaufman, Váňa (82. Mirga), Pobiš.

Domažlice: Mleziva - Strejc (43. Mašek), Cihlář, Šmirkl, Mužík, Rada, Černý, Bublík, Šot (89. Štolka), Mifek, Bahleda.