Hořovicko – Milevsko 1:0

Domácí fotbalisté nastoupili ve stejné sestavě jako v minulých zápasech, jenže v průběhu zápasu sáhl trenér Nykodým k několika změnám. „Trošku nám to narušilo zranění Petra a pak jsme to přeházeli, protože se nám moc nedařilo,“ uvedl trenér Hořovicka, který byl hodně rád za tři body, na hře ale viděl značné rezervy. „Zaplaťpánbůh za tři body, ale utkání herně nebylo hezké. Možná trochu uškodilo, že jsme mužstvo až moc přeházeli,“ uvedl Nykodým, který neváhal se sebekritikou. „Během utkání jsem udělal několik změn. Možná jsem do toho neměl tolik sahat,“ přiznal trenér Hořovicka, který uznal kvality soupeře. „Milevsko má několik velmi zkušených hráčů. Hlavně se to všechno točilo kolem Šebka. Je to velmi kvalitní hráč, odevzdal velmi dobrý výkon,“ poznamenal Nykodým, který dodal, že spravedlivá by asi byla remíza. „Měli jsme náznaky šancí, že bychom mohli dát gól, ale propadávalo nám to a vůbec se nám nedařily standardky,“ uvedl trenér Hořovicka. Celkově domácí fotbalisté neproměnili několik šancí, ale ani hosté nebyli bezzubí. „Soupeř nastřelil břevno,“ zmínil největší šanci Milevska trenér Nykodým, který se poté zastavil u rozhodujícího momentu utkání. „Závěr byl nádherný. Už jsem byl zklamaný ze ztráty bodů, ale Kaufman vše zařídil,“ poznamenal k trefě Luďka Kaufmana trenér Nykodým, který také zmínil, že hostující brankář podal velice dobrý výkon. Na dělový projektil hořovického obránce byl ale krátký. „To byla rána do šibenice. Brankáře, který si na míč sáhl, to úplně hodilo do branky. Hráči Milevska po zápase říkali, že něco takového ještě neviděli,“ dodal k rozhodující trefě trenér Nykodým.

Branka: 90. Kaufman. ŽK: Bežó, Čihař, Veinlich, Nesnídal – Šebek, Kodad. Rozhodčí: Špoták – Kubeš, Mokrusch. Poločas: 0:0. Diváci: 210.

Hořovicko: Slováček – Kovařík (70. Čihař), Štěch, Kaufman, Zámeček – Votava, Bežó (65. Štych), Nademlejnský, Nesnídal, Veinlich – Petr (20. Lancz).