FK Hořovicko – Loko Vltavín 1:0

V prvním poločase předváděla obě mužstva poměrně nervózní výkon a příliš fotbalovosti tak k vidění nebylo. Hosté měli mírnou převahu, ale nic z ní nevytěžili. Zajímavých momentů se diváci dočkali až v závěru prvního poločasu. Nejprve se domácí Čihař snažil krásným lobem přehodit vybíhajícího brankáře Čabu, ten ale dokázal míč směřující do horního rohu branky konečky prstů vyškrábnout. Na druhé straně po chvilce rozhodčí pustili ofsajdovou situaci, Moravec ale v jasné šanci netrefil míč.

Ve druhém poločase jako první zahrozili hosté. Po rychlém rpotiútoku se míč dostal až k Erlerovi, Slováček se ale vytáhl. Na druhé straně musel zasahovat Čaba po prudké střele Zámečka z trestného kopu. Rozhodnutí nakonec přinesla 73. minuta, kdy Veinlich přihrál Petrovi mezi obránce a domácí útočník nekompromisné střelou pod břevno poslal Hořovicko do vedení. O minutu později pak akci Štycha mohl zvýšitNademlejnský, mířil ale nad břevno. S přibývajícím časem se hosté dostávali do tlaku, dobře hrající domácí je ale do šance nepustili. Naopak v 89. minutě mohl pojistit vedení Hořovicka Štych, který dostal míč za obranu, jeho střela ale branku těsně minula.

Branka: 73. Petr. Rozhodčí: Burda – Kožár, Turková. ŽK: Zámeček, Čihař, Petr – Hájek, Krimlák, Kozák, Bureš, Erler. Diváků: 206. Poločas: 0:0.

FK Hořovicko: Slováček – Votava, Štěch, Kaufman, Zámeček, Nesnídal (72. Štych), Bežó, Nademlejnský, Veinlich (87. Šmíd), Čihař (90. Šimůnek), Petr.

Loko Vltavín: Čaba – Dohnal, Kozák, Hájek, Svatek, Bureš, Krimlák, Bartůněk (59. Erler), Pospíšil, Váňa (79. Kryštof), Moravec