Hostomice – Měchenice 4:1

Úvod utkání ovšem patřil domácím. Již ve 4. minutě se měnilo skóre. Velebil s Kačírkem dokonale rozebrali hostující obranu a Kačírek tvrdou střelou nedal hostujícímu brankáři Pětivokému šanci – 1:0. Od této chvíle domácí nekompromisně převzali otěže utkání a začala přehlídka neproměněných příležitostí. Hosté o sobě dali vědět až v 18. minutě, kdy se Dlesk dostal na dostřel k domácí brance, ale místo střely volil přihrávku a tu domácí obrana zablokovala. Gólem poté neskončily střely domácího Palivce ani měchenicekého Dlaska. Důležitý moment poté přišel ve 44. minutě, kdy se nechal za opakované řečnění vyloučit měchenický kapitán.

Vstup do druhého poločasu opět lépe vyšel domácím. Šance Sluky a Lisého ovšem gólem neskončily. Hostomice nepojistily své vedení ani v 58. minutě, kdy se řítil Lisý sám na branku. V 62. minutě se již domácí dočkali. Při rohu propadl míč až na zadní tyč k Vaverčiakovi, který upravil hlavou na 2:0. O tři minuty později již Hostomice vedly 3:0, když se dalekonosnou střelou prosadil Kovács. V 75. minutě se dočkali i hosté. Po několika nepřesných přihrávkách domácích se dostal do úniku Pedreira De Sa Manuel a překvapivou střelou snížil na 3:1. Po chvíli dal výsledku definitivní podobu domácí Vaverčiak, který se opět prosadil po rohu – 4:1.

Branky: Kačírek, Vaverčiak 2, Kovacs – Pedreira. Poločas: 1:0.

Hostomice: Kadeřábek - Sluka, Kuba J., Vaverčiak, Kovacs - Kačírek , Palivec (80. Vyskočil ml.), Kuba V., Velebil - Vyskočil, Lisý V. (65. Rybák)

Václav Rybák