Hostomice – Petrovice 1:1

V úvodu měli více ze hry domácí, kteří ale několik náznaků šancí nedokázali proměnit. Hosté o sobě dali výrazněji vědět až v 15. minutě, kdy ovšem Kicl parádně vystřelil a Bohuněk konečky prstů vyškrábl míč na břevno. Poté se hra vyrovnala a k vidění bylo minimum šancí. V závěru poločasu se ke slovu dostali opět domácí, dvě slušné šance jim ale zneškodnil výborný Hejl.

Hned v úvodu druhé půle mohl poslat domácí do vedení Hadraba, který se ocitl sám před brankářem. Hejla dokázal prostřelit, míč směřující do branky ovšem petrovický obránce odkopl do bezpečí. Poté si hosté vypracovali mírnou převahu, do zakončení se ale příliš nedostávali. Ani domácí příliš petrovickou branku neohrozili. Na gól se čekalo do 70. minuty. Hosté zahrávali roh, při kterém domácí obrana zaspala a Šmejkal pohotově zakončil k tyči – 0:1. Následná snaha domácích o vyrovnání byla korunována v 83. minutě. Po faulu na pronikajícího Maška rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Vyskočil. V závěru se domácí snažili utkání rozhodnout, skóre se ale již nezměnilo a body se tak dělily.

Branky: 83. Vyskočil z pen. – 70. Šmejkal. ŽK: Stejskal, Brosch (oba Pet.). Rozhodčí: Reiprich – Štefan, Fejfar. Diváci: 130. Poločas: 0:0.

Hostomice: Bohuněk – Sluka, Maršálek (82. Vaverčiak), Kuba J., Lefner (46. Kačírek), Velebil, Kuba V., Palivec (75. Kovács), Hadraba, Mašek, Vyskočil.

Petrovice: Hejl – Šťastný (46. Kudrna), Kilián, Bílek, Janda (75. Utěkal, 81. Kortánek), Štemberk, Šmejkal, Krameš, Kicl, Stejskal, Brosch.