Hostomice - Králův Dvůr B 3:1

Oba celky nabídly v utkání nové tváře. Na domácí straně šlo o Hadrabu a Maška, na straně Králova Dvora B se představil útočník Mašek, kterého přivedli cábelíci z HFK Olomouc. V úvodních dvaceti minutách měly oba celky po jedné vyložené šanci. Jak králodvorský Fulín, tak i domácí Vyskočil ale neuspěli. Zhruba po půlhodině hry Hostomičtí dvakrát překonali králodvorskou obranu, vždy ale skvěle zakročil brankář Kolář. Ve 33. minutě se ale již domácí fotbalisté radovali z vedení. Ve 33. minutě poslal Mašek pěkný míč za obranu a Hadraba následně přehodil Koláře - 1:0. O pět minut později se mohly Hostomice radovat podruhé. Střelu Palivce z trestného kopu ovšem Kolář vytlačil na tyč.

Po změně stran se hosté snažili vyrovnat, do zápasu ovšem začali více vstupovat rozhodčí. Řada akcí hostů byla zastavena odmáváním a odpískáním nesmyslného ofsajdu, či útočného faulu. Králodvorští byli z nastalé situace podráždění, za což vyfasovali několik žlutých karet. V 61. minutě byl navíc za protesty vyloučen Michal Dochtor. I v deseti se hosté dostali k zakončení. Střelu Zmeškala ovšem výtečně vyrazil Bohuněk a Bláha po rohu hlavičkoval jen do rukavic domácího brankáře. V 68. minutě Hostomičtí dokázali využít početní výhodu, když se po centru prosadil hlavou volný Vyskočil - 2:0. Definitivní rozhodnutí padlo v 82. minutě, kdy králodvorský brankář Kolář vykopával míč z hranice šestnáctky tak nešťastně, že trefil napadajícího Kačírka do hlavy, od které se míč odrazil obloučkem do branky - 3:0. Králodvorští se čestného gólu dočkali až v nastavení. Rozhodčí pustili při útoku hostů jasný ofsajd a po centru Zmeškala poslal Fulín míč k tyči - 3:1.

Branky: 33. Hadraba, 68. Vyskočil, 82. Kačírek - 90. Fulín. ŽK: Fulín, Dochtor M., Choc - Mašek, Kačírek, Kuba J.. ČK: 61. Dochtor M. (KD). Rozhodčí: Macháček K. - Macháček M., Kudrjavcev. Diváci: 130. Poločas: 1:0.

Hostomice: Bohuněk - Sluka, Maršálek (55. Kovács), Kuba J., Kuba V., Velebil, Kačírek (83. Lefner), Palivec, Hadraba, Mašek, Vyskočil (75. Lisý V.).

Králův Dvůr: Kolář - Bláha P., Cihelka, Frajer, Sklenář, Choc, Vávra (45. Shengof), Matějka (80. Patera), Zmeškal, Dochtor M., Fulín.