Hostomice – Rožmitál 4:2

Do zápasu vstoupili lépe překvapivě hosté, kteří se dostali po střele Váněho také do vedení. To ale nemělo dlouhého trvání. Parádní střela Václava Lisého se totiž odrazila od břevna na nohu rožmitálského gólmana a násleně skončila v síti – 1:1. Do přestávky Hostomice přidaly ještě druhý gól. Brankář Rožmitálu tentokrát vyrazil míč přímo před sebe a pro zkušeného Vyskočila nebylo problémem zamířit do odkryté branky – 2:1.

Po změně stran byli viditelně aktivnější domácí, kteří během několika minut spálili tři vyložené šance. Třetí gól přidaly Hostomice v 60. minutě, kdy po přísně nařízené penaltě se štěstím skóroval Vyskočil – 3:1. O pět minut později si hosté zkomplikovali šanci na zdramatizování zápasu, jelikož jeden z hráčů Rožmitálu uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně ze hřiště. Početní výhodu využili domácí hráči po chvilce, když se parádní křižnou střelou zpoza vápna trefil Kačírek – 4:1. Hodně sporný moment poté přišel v 75. minutě. Domácí Kačírek postupoval sám na branku, vybíhající brankář hostů jej v šestnáctce doslova sestřelil, ale rozhodčí Pejša vyřešil situaci zvláštně. Nejen, že rožmitálského gólmana nevyloučil, ale místo naprosto jasné penalty nařídil jen přímý volný kop z hranice šestnáctky. Domácí se poté v závěru již nikam nehrnuli a hosté pět minut před koncem snížili na konečných 4:2.

Branky: Vyskočil 2 (1 z PK), Lisý V., Kačírek – Váně 2. Rozhodčí: Pejša T. Diváků: 100. Poločas: 2:1.