N. Jáchymov – Karlštejn 3:1

Fotbal, III. A třída

V úvodu utkání byli aktivnější domácí, šance Péma a Cihelky ale zůstaly nevyužity. Karlštejn se postupně dostával do hry. Hrálo se nahoru, dolů, pokud se to tak dá říci, neboť obě mužstva chybovala v příhrávkách. Hrálo se spíše na náhodu. Ale i tak v pokutovém území obou mužstev bylo občas horko. Obrany ani brankáři ale chybu neudělali a tak gól do půle nepadl. Blízko k němu ovšem měli ve 40. minutě hosté, pěknou střelu ale brankář Juppa vyrazil.

Ve druhém poločase se zlepšila přihrávka a kombinace a již ve 48. minutě byli blízko k vedení Karlštejnští, ale se zakončením váhali tak dlouho, až o míč přišli. Poté přišly velké chvíle domácích. Své šance Pém ani Cibulka ještě neproměnili, ale střela Zábranského, která zatřásla břevnem, byla předzvěstí gólové úrody. V 60. minutě si Cihelka naběhl na centr z pravé strany a úspěšně zakončil – 1:0. To už domácí častěji zlobili před brankou Karlštejna. V 70. minutě padl druhý gól, když Cihelka nastřelil tyč a odražený míč doklep Zábranský – 2:0. Očekávaný nápor hostů se v závěru nekonal, naopak Zábranský krásnou střelou z 20 metrů zvýšil na 3:0. V 86. minutě alespoň snížili hosté z penalty Benešem na 3:1. Domácí vyhráli zaslouženě, neboť měli více šancí a odvahy při zakončování.

Branky: Zábranský 2, Cihelka – Beneš. Diváků: 150. ŽK: Pém, Cihelka, Zábranský. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Müller.

N. Jáchymov: Juppa – Cihelka, Mašek, Valis (Mitrovský), Zíma, Cimpa, Pém, Šťastný (Vlček), Prokeš (Pelc), Zábranský, Novák.

Karlštejn: Císař – Houška, Kučera, Ždárský, Hrabal, Lopušan, Fanta, Beránek, Vobořil, (Beneš), Brandejs, Mako.