Králův Dvůr – Letohrad 1:4

Do utkání cábelíci nevstoupili špatně a v 19. minutě se dostali do vedení, když po faulu na Fulína proměnil Petr pokutový kop. Ve 28. minutě pak cábelíci předvedli další parádní akci, volej Kyklhorna ale skvěle zlikvidoval brankář Kykal. O čtyři minuty později bylo vyrovnáno, když po faulu na Ujece proměnil Kail pokutový kop.

Do druhé půle Králův Dvůr vystřídal dva hráče, jenže to ke gólu nevedlo. Naopak hosté se v 55. minutě ujali po standardce vedení, když se hlavou trefil osamocený Kočí. Od tohoto momentu měli Králodvorští zhruba dvacet minut značnou herní převahu, své šance ale neproměnili. Naopak hosté nemilosrdně trestali hrubky v králodvorské obraně. Nejprve se v 73. minutě trefil do šibenice Kříž a v 84. minutě dal výsledku definitivní podobu Kail, jehož přetažený střílený centr zapadl k zadní tyči.

Branky: 20. Petr z PK – 32. Kail z PK, 55. Kočí, 73. Kříž, 84. Kail. Rozhodčí: Kalenda – Fišer, Dobrý. ŽK: Fikejz, Bláha P., Podzemský – Kočí, Ujec, Stejskal. Diváci: 400. Poločas: 1:1.

Králův Dvůr: Votruba – Hybš, Kyklhorn (46. Sklenář), Fulín, Petr, Podzemský, Bláha P., Bláha T., Dochtor P., Fikejz (46. Dochtor M.), Tlustý.

Letohrad: Kykal – Šponar, Rompolt, Kail, Vaniš (54. Kříž), Lukeš, Adam, Kočí (85. Stejskal M.), Čada, Ujec (75. Řehák), Steskal D.