Do branky přišli Daněk z Plzně a Patrovský z Chomutova, navíc se vrátil Mojžíš. Již v úvodu zimní přípravy posílili Králův Dvůr obránce Tlatla a dvojice útočníků Kříž z Ústí nad Labem a Novák z Berouna. V polovině února pak přišli do Králova Dvora ze Sparty Praha záložník Rostislav Nejepsa a stoper Patrik Beutel. Ve Slavii Praha pak cábelíci ulovili záložníka Martina Gabriela. Posilou je i krajní obránce Filip Trantina z Plzně. A posílení se dočkal i útok. Poslední posilou, kterou cábelíci ulovili v Českých Budějovicích, je útočník Patrik Zajac. Ten v loňské sezoně v ČFL nastřílel čtrnáct branek. „Myslím, že mančaft je kvalitnější, teď to musíme dát dohromady a doufat, že se nám zadaří a hráči se chytnou po psychické stránce a budeme hrát tak, abychom jeli k záchraně,“ poznamenal trenér Králova Dvora Miloslav Kučera.


Situace Králova Dvora není po polovině soutěže vůbec lichotivá. Cábelíci se krčí na posledním místě s devíti body. Ve druhé polovině soutěže se Králodvorští pokusí o udržení v ČFL. Trenér Kučera naordinoval hráčům přes zimu hodně náročnou fyzickou přípravu. „Vsadíme na maximální fyzickou kondici, abychom na hřišti zvládli devadesát minut a byli jsme lepší než soupeř. Když se tohle podaří, tak můžeme ještě myslet na malý zázrak, ve který asi nikdo mimo nás, vedení a hráčů nevěří,“ dodal Kučera.

Soupiska:

Brankáři: Marek Mojžíš (76), Tomáš Patrovský (84), Martin Vaňátko (86). Obránci: Petr Bláha (84), Tomáš Bláha (83), Patrik Beutel (87), Jakub Bureš (81), Martin Gabriel (87), Jakub Hybš (89), Miroslav Tlatla (87), Filip Trantina (87). Záložníci: Michal Dochtor (80), Jan Kyklhorn (75), Milan Petr (83), Filip Matějka (89), Rostislav Nejepsa (89), Lukáš Sklenář (89), Oldřich Tlustý (87). Útočníci: Petr Dochtor (81), Roman Fulín (81), Michal Novák (83), Patrik Zajac (85). Trenér: Miloslav Kučera.