Vprůběhu podzimu podávala rezerva Králova Dvora značně nevyrovnané výkony. Se čtvrtým nejproduktivnějším útokem, který nastřílel 32 branek, cábelíci mají zároveň třetí nejhorší obranu. Králodvorské béčko například dokázalo deklasovat po podzimu třetí Sokol Vraný 7:1, ale zároveň prohrálo například se Slavojem Koleč nebo Mutějovicemi. Především závěr podzimu se cábelíkům vůbec nepovedl, o čemž svědčí čtyři porážky vřadě.

Vsoučasné době se Králův Dvůr B připravuje na druhou polovinu soutěže a trenér Picek musí řešit nejeden problém. Není se tedy co divit, že spřípravou zatím není příliš spokojen. „Nějak se mi to rozpadá. Hráči chtějí odejít, mají nabídky od lepších mužstev,“ uvedl trenér Picek. Prvním výrazným oslabením mužstva je odchod Jakuba Kroba do Zdic. Zde by měl na jaře zřejmě hrát i obránce Křesťan. „Krob je jasný, o Křesťanovi se ještě bude jednat,“ podotkl trenér Picek. Zájem je i o Tomáše Frydrycha, ale o jeho odchodu se také ještě bude jednat. Kádr králodvorského béčka zatím nikdo neposílil. „Čekám na domluvu sáčkem. Od trenéra Kučery mám slíbeno, že minimálně čtyři hráči, kteří se nevejdou do sestavy, by šli hrát do béčka,“ podotkl trenér Picek.

Králův Dvůr B zatím nesehrál žádné přípravné utkání adle slov trenéra Picka jej vúnoru žádná utkání nečekají. „Zápasy máme domluvené až na březen,“ podotkl trenér králodvorské rezervy. Mužstvo původně mělo absolvovat soustředění, to se ale neuskutečnilo. Trenér Picek má jednoduché vysvětlení. „Chtěli jsme jet na soustředění, ale bohužel se to nedalo dohromady. Plno lidí se nemohlo uvolnit zpráce, takže soustředění odpadlo,“ uvedl trenér králodvorské rezervy. Cíl pro jaro mají vKrálově Dvoře jasný. „Určitě chceme udržet I.B třídu a snažit se pohybovat spíše vhorní polovině tabulky,“ dodal trenér Picek.