Králův Dvůr – Bohemians 1905 B 1:0

Cábelíci poprvé zahrozili již v 5. minutě, po brejku Sklenáře ale Bureš vystřelil nedůrazně. Po chvilce se do další šance dostal Červenka, který střelou z hranice šestnáctky pořádně protáhl brankáře Židlického. Poté již k vidění příliš šancí nebylo. Cábelíci měli převahu, ale skóre se do přestávky nezměnilo.

Po změně stran byli cábelíci více nebezpeční. Po hodině hry se po centru Petra dostal do vyložené šance Petr Dochtor, hlavou ale mířil jen do brankáře Bohemky. O pět minut později se tentýž hráč opět ocitl ve vyložené šanci, tentokrát ale mířil vysoko nad branku. V 69. minutě byl v centru dění opět Petr Dochtor, ani tentokrát ale neuspěl. Jeho střelu totiž brankář vytáhl na roh. Z této standardky již cábelíci udeřili. Petr posadil centr přesně na hlavu Tlustého, který si připsal první trefu v králodvorském dresu. I ve zbylých minutách byly k vidění slušné šance, oba brankáři se ale překonávali a skóre se již nezměnilo.

„Šedesát minut jsme měli navrch, vypracovali jsme si dost gólových příležitostí, ale podařilo se nám proměnit pouze jednu,“ zhodnotil přípravné utkání trenér Miloslav Kučera.

Branka: 70. Tlustý. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Košťálek – Prokeš, Mázdra. Diváků: 50.

V sobotu sehrají králodvorští fotbalisté přípravné utkání na půdě třetiligové Vlašimi, v neděli pak kombinované družstvo Králova Dvora změří síly se Žebrákem.