Vraný – Králův Dvůr B 5:2

Souboj dvou celků ze středu tabulky sliboval zajímavý duel. Oba celky totiž disponují kvalitní ofenzivou. Zatímco hostům se v poslední době dařilo, domácí uhráli z posledních pěti kol jen tři body.

Domácí chtěli zapomenout na mizerné výkony z předešlých kol, ale v úvodu zapomněli po rohu na Exkladeňáka Jalaghoniu, který pohodlně otevřel skóre – 0:1. Jenže už za šest minut po identické situaci na druhé straně srovnal Kalík a do půle už domácí vedli, když David zahájil své střelecké představení a chytrým obloučkem nachytal brankáře Průšu.

Po obrátce Vranští vyčkávali, co cábelíci předvedou, ale hosté se do žádných větších akcí nepouštěli. A tak z brejků hrozili dál domácí. David nejprve zblízka trefil jen tyč a dorážku poslal mimo branku. V rozmezí 71. a 77. minuty ale tento hráč utkání rozhodl. Nejprve přesnou ranou z osmnácti metrů a poté zopakoval chytrý kousek z první půle – 4:1. Hosté sice ještě ze standardky snížili Frydrychem na 4:2, ale pak se rozeběhl do velkého sóla Špeta, tři borce obešel a zavěsil.

Branky: 24. Kalík, 37., 71. a 77. David, 88. Špeta – 18. jalaghonia, 84. Frydrych. Rozhodčí: Mistrňák. Poločas: 2:1.