Kr. Dvůr - Domažlice 4:0

Fotbal, divize

V úvodu se domácí tlačili do útoku ale po deseti minutách se hra vyrovnala. První vážnější šance se zrodila až ve 39. minutě a hned z toho byl gól. Po zaváhání Vacka vybojoval Fulín balon, na centr Petra si následně naskočil Michal Dochtor a hlavou poslal cábelíky do vedení. Po změně stran již byli domácí jasně lepší. Hned ve 48. minutě zvýšil po sólu Červenka na 2:0 a o tři minuty později Fulín po další pěkné akci upravil již na 3:0. Když se poté parádně trefil o břevno z šestnáctky Kyklhorn, bylo o vítězi rozhodnuto – 4:0. Hosté ve druhé půli domácí branku vůbec neohrozili a Králův Dvůr tak bez problémů dokráčel k dalšímu vítězství.

Branky: 39. Dochtor M., 48. Červenka, 51. Fulín, 67. Kyklhorn. ŽK: Bláha T., Bláha P., Podzemský, Brož – Manowetz, Šolc, Bublík. Rozhodčí: Kovařík. Diváků: 260. Poločas: 1:0.

Králův Dvůr: Soukup – Bláha P., Podzemský, Bláha T. – Dochtor M. (84. Srba), Kyklhorn (77. Spurný), Červenka (69. Jalaghonia), Petr – Dochtor P., Fulín.

Domažlice: Mleziva – Šmirkl, Čech (83. Forst), Vacek, Mach, Pal, Šámal, Bublík(61. Kubica), Šot (85. Kotlan), Manowetz, Mifek.