"Věřím, že se do toho dostane a góly dávat bude, protože s tím jsme měli na podzim problémy," naznačil trenér hostů Miloslav Kučera, proč po berounském Novákovi v zimě sáhli. Nakonec byl spokojený alespoň s tím, že jeho svěřenci udrželi čisté konto.

Z gólu se tedy netěšili ani domácí borci, kteří se do koncovky dostávali méně často. Docela pohledné utkání tudíž skončilo bezbrankovou plichtou. Kladenští trenéři zkoušeli Dvořáka ze Střešovic, do druhého utkání nastoupil důrazný Jánoš z Meteoru, jenž třikrát nebezpečně vypálil.

"Důležité je, že se do šancí dostal," pochvaloval si trenér Kladna Radek Duda, jenž byl spokojený s druhým poločasem. "Hráči už rozhýbali únavu ze soustředění a hráli se soupeřem otevřenou partii," prohlásil Duda, který byl spokojený i s výkonem druhého útočníka, Podraného.

Utkání dobře odřídil mladý soudce Tomáš Pejša. Na trávníku se tak setkala kompletní trojčata. V bráně Kladna byl Jakub a na beku Matěj!

Kladno B: J. Pejša - Nejedlý, Samek, M. Pejša, Všetečka - Podskuba, Čurda, Chalupa (65. Chalupa), Dvořák - Podraný, Jánoš.

Kr. Dvůr: Daněk (46. Pacovský) - P. Bláha, T. Bláha, Bureš, Sklenář - Nejepsa, Kyklhorn, Petr - Novák, P. Dochtor. Střídali: M. Dochtor, Matějka, Srba, Pech.