Kněževes – Kr. Dvůr B 3:3

Fotbal, I.B třída, sk. A

V první půli viděli diváci velmi útočný a bojovný fotbal jak ze strany Kněževsi, tak ze strany hostů. Šancí neměli domácí málo, ovšem králodvorský brankář čaroval a s přehledem vše likvidoval.

Jako první zahrozili cábelíci, nebezpečně zahraný trestný kop ale domácí gólman Krabec vyrazil na roh. Poté se dostali ke slovu domácí, osamocený Hlavatý ale neuspěl a podobně se vedlo i Vrábíkovi.

Po změně stran se diváci dočkali nejen pohledných akcí, ale také gólů. A první udeřili hosté. V 55. minutě chybovala domácí obrana, když se po špatném odkopu od branky míč dostal k Dochtorovi, jenž chytrou střelou přehodil domácí brankáře – 0:1. To ovšem rozhýbalo domácí útočníky a v 68. minutě bylo vyrovnáno. Domácí zahrávali rohový kop, střelu Hlavatého králodvorský gólman ještě zneškodnil, na dorážku Suchánka byl ale již krátký – 1:1.

Domácí měli sice i nadále převahu, ovšem zapomínali na zadní vrátka, což se jim vymstilo. V 75. minutě dostal Froněk krásný míč za obranu a v této šanci se nemýlil – 1:2. Domácí nevěděli, co v tu chvíli hrát a tak hosté o tři minuty později technickou střelou Kroba upravili již na 1:3. V tu chvíli se zdálo být o výsledku rozhodnuto. Jenže v 85. minutě prošel Hlavatý přes celou zálohu a obranu hostí a nedal brankáři šanci – 2:3. A to nebylo vše. Tři minuty před koncem utkání si na trestný kop naběhl opět Hlavatý a hlavou poslal míč do šibenice – 3:3.