Králův Dvůr - Nová Ves 3:1

Domácí měli od úvodu územní převahu, ale dvacet minut z ní nedokázali nic vytěžit. Až ve 20. minutě vyslal Krob na branku hostů střílený centr, který k překvapení všech skončil u vzdálenější tyče - 1:0. O čtyři minuty později se vydal domácí Šindelář k sólu přes půl hřiště, branku ale netrefil. Hosté v prvním poločase branku domácích víceméně neohrozili. Dostali se jen k několika nepřesným střelám z dálky.

Po změně stran začali hosté aktivně a rázem byli domácím více než vyrovnaným soupeřem. Do vyložené šance se ale jako první dostali domácí. Po centru Srby hlavičkoval na zadní tyči osamocený Šindelář, brankář Petrák ale vytáhl z rukávu skvělý zákrok. Poté přišly velké chvíle hostů. Nejprve se na branku řítil Podzemský a domácí Cihelka mohl být rád, že po jasném stažení protihráče neputoval předčasně do šaten. O minutu později zahrávali hosté roh, míč prošel až na zadní tyč a Růžička jej kuriózně břichem nasměroval za brankovou čáru - 1:1. V 64. minutě dokonce mohli jít hosté do vedení, po centru Podzemského ale hlavičkoval volný Růžička z osmi metrů nad branku. Toto varování vzali domácí vážně a v 73. minutě šli do vedení, když Červenka z trestného kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Jenže hosté nehodlali složit zbraně. Podzemský ale branku těsně minul a Růžička ve vyložené šanci jen odevzdal míč Kolářovi. V 80. minutě mohl pojistit vedení domácích Červenka, ale střelou z deseti metrů branku těsně minul. O čtyři minuty později se tentýž hráč dostal v šestnáctce do šance, Ahizan jej fauloval a rozhodčí nařídil pokutový kop. Penaltu následně proměnil s přehledem Krob - 3:1. Závěr poté přinesl ještě několik šancí. Nejprve zahrozili hosté, poté Krob orazítkoval břevno a gólem neskončily ani další dvě šance cábelíků. A když v nastavení vykopl střelu Červenky z brankové čáry T. Petrák, skončil zápas vítězstvím domácích 3:1.

Branky: 20. a 85. Krob (1 z PK), 73. Červenka - 58. Růžička. Rozhodčí: Pejša T. ŽK: Krob, Srba, Sklenář, Cihelka - Durdil. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

Králův Dvůr: Kolář - Procházka, Spurný (46. Sklenář), Křesťan, Vlček (46. Cihelka), Choc, Vávra, Šindelář, Srba, Krob, Červenka (80. Froněk).

Nová Ves: Petrák M. - Petrák J., Knuth, Růžička, Kukol, Nožička, Durdil, Podzemský, Petrák, Ahizan, Petrák T.