Trenér Kučera po utkání přiznal, že Písek vyhrál zaslouženě. „Dneska jsme pohráli naprosto zaslouženě a spravedlivě. Soupeř byl kompaktnější a lepší,“ podotkl trenér cábelíků, který ví, v čem je částečně problém Králova Dvora. „Na hřiště jde jedenáct hráčů, ale z toho si dovolím tvrdit, že ne všichni makají na sto procent,“ dodal trenér Kučera.

Cábelíci opět dojeli na neproměňování šancí, když za celý zápas téměř netrefili branku. „Jestli to je smůla nebo neumění? To, že nedáváme góly, už se smůlou nemá, co dělat,“ podotkl Miloslav Kučera, který dodal, že hosté potrestali chyby domácího celku. „Nevíme, kde hledat chyby. Hledáme je všude. V první řadě nehrajeme dobře,“ dodal trenér cábelíků.

Hodně emocí bylo k vidění po druhém gólu Písku. Ještě před následným rozehráním byl vyloučen domácí Klička. „Za co byl vyloučen, to nikdo neví,“ podotkl Kučera. Červená karta vnesla hodně emocí mezi domácí hráče i mezi diváky. „Pomezní rozhodčí se vybavuje s diváky, provokuje je a pak se diví, že jsou z toho takovéto emoce,“ poznamenal trenér Kučera, který dodal, že domácí dostali několik žlutých karet neoprávněně. Po utkání, když odcházeli rozhodčí do kabin, se pak strhla mela. Nebýt pořadatelů a vydatné pomoci policistů, rozhodčí by zřejmě utržili nejednu ránu. „To vybudil rozhodčí takovéto emoce,“ dodal Kučera.