Vlašim – Králův Dvůr 1:1

Králodvorští fotbalisté se prezentovali na půdě soupeřeř kvalitní obrannou hrou a soupeře pouštěli do minima šancí. „Bylo to vyrovnané utkání. V některých pasážích měli domácí herně navrch, ale do brankových šancí se nedostávali. Myslím si, že je to zasloužená remíza,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera.

Celkově v utkání bylo k vidění minimum šancí. „Bylo to svižné a důrazné utkání, ale bez šancí,“ podotkl Kučera.

Cábelíci se dostali do vedení v závěru prvního poločasu, kdy si pokus Šindeláře srazil do vlastní branky domácí Stibůrek. Vlašim dokázala vyrovnat brzy po přestávce. V 52. minutě zamířil z hranice šestnáctky k tyči střídající Juhazs. Poté se hrálo téměř bez šancí. „My jsme měli ve druhém poločase jednu šanci, Tlustý ale pálil z hranice šestnáctky vedle,“ uvedl trenér Kučera, jenž prozradil, že sestava hrající ve Vlašimi se značně podobá té, která nastoupí v prvním mistrovském utkání v Karlových Varech. „Hráli jsme v sestavě, a jeví se nám to tak, že takto bychom mohli nastoupit v Karlových Varech,“ potvrdil Kučera.

Pro králodvorské hráče je dobrý výsledek určitě povzbuzením, trenér má však trochu jiné obavy. „Hlavně, aby to nemělo negativní dopad psychiku, že když uhrajeme u kvalitního soupeře příznivý výsledek, že to teď půjde úplně samo,“ uvedl trenér Miloslav Kučera.

Branky: 52. Juhazs – 43. vlastní. Poločas: 0:1.

Králův Dvůr: Soukup (46. Votruba) – Bláha P., Podzemský, Bureš, Bláha T., Petr, Hybš, Tlustý, Kyklhorn (58. Sklenář), Fulín, Šindelář (62. Fikejz).