Komárov – Nečín 1:2

Bez dvou klíčových opor, kanonýra Michala Gregora a režiséra Suchana, začali hosté odvážně. Už v 11. minutě dopravil po centru Petra Gregora míč za záda domácího gólmana hlavou Doubek, ovšem z ofsajdové pozice, a tak se na změnu skóre čekalo dalších dvanáct minut.Hrající kouč Nečíně rozehrál roh nakrátko s Kozou, jehož centr našel na zadní tyči Čížka, proti jehož kladivu hlavou byl strážce komárovské branky Tráva bezmocný. Gól paradoxně nastartoval k větší aktivitě domácí, kteří Nečín začali přehrávat, a jejich tlak s přibývajícími minutami sílil. Jednou hosty uchránilo od pohromy břevno a několikrát výtečný brankář Kubín, jenž vyřešil řadu ošemetných situací. Hostům asi nejvíce zatrnulo ve 41. minutě, kdy zákrok jejich gólmana zaváněl penaltou. Ta se ale nepískala.

I po změně stran pokračoval Komárov v náporu. Domácí byli rychlejší, důraznější a navíc dobře kombinovali, takže brankář Kubín se rozhodně nenudil. V 54. minutě vytáhl brankář Nečíně skvělý reflexivní zákrok proti hlavičce domácího Zemana, o dvě minuty později se ale již domácí radovali z vyrovnání, když se po centru prosadil hlavou volný Ernest.

Povzbuzený Komárov svůj tlak ještě vystupňoval, ale v koncovce byl neškodný. Sám před brankou pálil mimo kapitán Ernest stejně jako Zeman, jenž se proháčkoval mezi zkoprnělými beky Nečíně. Ta hrozila jen sporadicky. V 72. minutě stálo při hostech štěstí, když jejich brankář neudržel míč, který se následně odrazil od tyče. V závěru přestali být domácí nebezpeční a v nastaveném čase přišel nečínský úder. Po trestném kopu Kozy se odrazil míč k Novákovi, který našel dloubákem P. Gregora, a ten střelou o tyč rozhodl o výhře hostů.

Branky: 56. Ernest – 23. Čížek, 93. P. Gregor. Rozhodčí: Šimáček. Diváků: 70. Poločas: 0:1.