Komárov – Tlustice 1:1

Fotbal, okresní přebor

Diváci, kteří očekávali v úvodu tlak domácích, čekali marně. Taktovky se v prvním poločase chopili hosté. První vzrušení přinesla až 22. minuta. To se trestný kop Dolínka odrazil od zdi přímo do náruče brankáře Trávy. O tři minuty později se již hosté dostali do vedení. Po rohovém kopu Ernesta trefil Ungr domácího obránce Lukavského, od kterého putoval míč za brankovou čáru – 0:1. Ve 32. minutě mohli hosté přidat druhý gól, jenže Ernest místo střely z dobré pozice volil přihrávku a celou akci tím zazdil. O pět minut později si pak stejně počínal i Hejný. V závěru prvního poločasu o sobě dali vědět i domácí. Ve 43. minutě musel Červenka vyboxovat nepovedený odkop svého spoluhráče a o dvě minuty později pálil Jonák těsně nad branku.

Ve druhé půli převzali otěže utkání domácí fotbalisté. Hosté zabezpečili obranu a vyráželi k rychlým protiútokům. Snahu Komárova o vyrovnání zkomplikovalo v 70. minutě po upozornění pomezního vyloučení Ernesta. O deset minut později jej pak po druhé žluté kartě následoval Dudl. Komárov dohrával zápas o devíti, v 83. minutě ale mohl vyrovnat. Jenže Perman pokutový kop neproměnil. Jeho dloubák mířil těsně vedle branky. Nakonec se ale domácí fotbalisté přece jen dočkali vyrovnání. V 88. minutě si na centr Lisého naběhl Jonák a dal tak výsledku konečnou podobu – 1:1. V týmu hostů, kteří podali obětavý a snaživý výkon, dominovali Linhart a Dolínek. Hru domácích oživil střídající Srp, dobře hrál i Jonák.

Branky: 88. Jonák – 25. Ungr. Diváci: 150. Rozhodčí: Ducký – Kušo, Sedláček. Poločas: 0:1. ŽK: 4:1. ČK: 70. Ernest (K), 80. Dudl (K).

Komárov: Tráva – Šíma (Hochman), Lukavský, Šlechta, Klekner (Srp), Zeman, Jonák, Dudl, Kebrle (Lisý), Perman, Ernest.

Tlustice: Červenka – Hasman, Vocásek (Mottl), Jelen, Trkovský, Ungr, Bystřický, Linhart, Hejný (Hrabák), Dolínek, Ernest.