Dorost - krajský přebor: Beroun – Brandýs n. L. 3:0 (starší), 2:1 (mladší), Kosmonosy – Novo Kladno 3:1, 0:0, St. Boleslav – AFK Kolín 3:2, 1:2, Nymburk – FK Kolín B 0:1, 4:0, Vlašim – Poděbrady 7:1, 11:2, Slaný – Týnec n. S. 10:1, 7:0, Sedlčany – Votice 4:0, 2:6, Hořovice – Dobříš 3:0, 4:2.

Starší:

 1. Hořovice⋌ 18 13 2 ­ 3 50:18 41

 2. Slaný⋌ 18 10 5 ­ 3 47:20 35

 3. Vlašim⋌ 18 11 1­  6 55:31 34

 4. Nymburk⋌ 16 10 4  ­2 27:12 34

 5. Brandýs n. L.⋌ 18 11 0  ­7 46:35 33

 6. Beroun⋌ 17  8 5  ­4 45:29 29

 7. Kosmonosy⋌ 18  8 5 ­ 5 33:29 29

 8. Dobříš⋌ 17  7 6­  4 39:32 27

 9. FK Kolín B⋌ 18  8 3  7­ 44:44 27

10. Novo Kladno⋌ 17  6 4 ­ 7 41:35 22

11. St. Boleslav⋌ 18  5 4­  9 28:45 19

12. AFK Kolín⋌ 17  5 2­ 10 37:46 17

13. Sedlčany⋌ 17  5 1 ­11 37:48 16

14. Poděbrady⋌ 18  4 4 ­10 34:60 16

15. Votice⋌ 18  4 1 ­13 24:45 13

16. Týnec n. S⋌ 17  1 1 15­ 17:75  4

Mladší:

 1. Hořovice⋌ 18 14 2 ­ 2 74:14  44

 2. Votice⋌ 18 12 1 ­ 5 44:21  37

 3. Kosmonosy⋌ 18 10 5 ­ 3 48:18  35

 4. Beroun⋌ 17 11 2  ­4 42:22  35

 5. St. Boleslav⋌ 18 11 2­  5 45:35  35

 6. FK Kolín B⋌ 18 10 2  6­ 48:28  32

 7. Vlašim⋌ 18 10 2­  6 48:37  32

 8. Slaný⋌ 18  9 1 ­ 8 53:36  28

 9. Novo Kladno⋌ 17  8 3 ­ 6 42:23  27

10. Sedlčany⋌ 17  8 3 ­ 6 52:34  27

11. Nymburk⋌ 16  7 4  ­5 28:23  25

12. Dobříš⋌ 17  7 2­  8 43:33  23

13. AFK Kolín⋌ 17  3 0­ 14 33:76   9

14. Poděbrady⋌ 18  3 0 ­15 27:106  9

15. Brandýs n. L.⋌ 18  1 3 1­4 11:61   6

16. Týnec n. S⋌ 17  0 0 17­  8:79   0

I.A třída dorostu - Skupina D: Všeradice – Černolice 2:2, Nový Knín – Loděnice 1:2, Benešov – Rožmitál 5:5, Králův Dvůr – Žebrák 2:1, Zdice – Jílové 1:1, Sedl/Prčice – Průhonice 4:0, Petrovice – Nespeky 1:2.

Tabulka:

 1. Černolice⋌ 14 11 3 ­ 0 74:8  36

 2. Nový Knín⋌ 14 10 3­  1 49:16 33

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 14  9 1  4 47:17 28

 4. Jílové⋌ 14  8 4 ­ 2 34:16 28

 5. Králův Dvůr⋌ 14  7 1­  6 31:19 22

 6. Všeradice⋌ 14  7 1 ­ 6 34:34 22

 7. Průhonice⋌ 14  7 1 ­ 6 27:36 22

 8. Petrovice⋌ 14  6 3 ­ 5 27:33 21

 9. Loděnice⋌ 14  6 1 ­ 7 23:32 19

10. Zdice⋌ 14  5 3 ­ 6 27:35 18

11. Rožmitál⋌ 14  4 1­  9 34:48 13

12. Benešov⋌ 14  3 2­  9 31:56 11

13. Nespeky⋌ 14  2 0 ­12 16:70  6

14. Žebrák⋌ 14  1 ­0 13 16:50  3

Žáci – Krajský přebor: Votice – Lysá n. L. 0:2 (starší), 1:0 (mladší), Kutná Hora – Slaný 1:2, 4:2, Jílové – SK Kladno 1:4, 1:4, Čelákovice – Nymburk 1:2, 1:2, Benešov – Beroun 2:0, 0:0, Mn. Hradiště – SK Rakovník 0:3, 1:6, Sp. Příbram – Tn. Rakovník 1:1, 5:0, Kosmonosy – Čáslav odloženo.

Starší:

 1. Nymburk⋌ 17 15 1  ­1 50:11 46

 2. Lysá n. L.⋌ 18 13 3  ­2 47:21 42

 3. Čáslav⋌ 17 12 5­  0 47:10 41

 4. SK Kladno⋌ 18 11 4 ­ 3 64:21 37

 5. Benešov⋌ 17  9 5­  3 55:19 32

 6. SK Rakovník⋌ 18 10 2­  6 39:25 32

 7. Kosmonosy⋌ 17  8 4 ­ 5 37:21 28

 8. Mn. Hradiště⋌ 18  7 5 ­ 6 25:26 26

 9. Beroun⋌ 18  7 4  ­7 28:25 25

10. Jílové⋌ 18  7 1 ­10 41:37 22

11. Tn. Rakovník⋌ 18  5 4­  9 20:38 19

12. Sp. Příbram⋌ 18  4 ­4 10 18:35 16

13. Slaný⋌ 18  4 3 ­11 17:55 15

14. Kutná Hora⋌ 18  3 2 ­13 33:63 11

15. Čelákovice⋌ 18  2 1 ­15 16:64  7

16. Votice⋌ 18  1 0 ­17  6:72  3

Mladší:

 1. SK Kladno⋌ 18 15 1 ­ 2 82:14  46

 2. Benešov⋌ 17 14 3­  0 71:3   45

 3. Čáslav⋌ 17 12 2­  3 62:21  38

 4. Beroun⋌ 18  9 5  ­4 33:19  32

 5. Lysá n. L.⋌ 18  9 4  ­5 53:32  31

 6. Jílové⋌ 18 10 1 ­ 7 33:25  31

 7. SK Rakovník⋌ 18  9 3­  6 55:29  30

 8. Kosmonosy⋌ 17  9 3 ­ 5 37:27  30

 9. Sp. Příbram⋌ 18  9 ­2  7 52:26  29

10. Kutná Hora⋌ 18  3 8 ­ 7 17:28  17

11. Nymburk⋌ 17  4 4  ­9 22:32  16

12. Čelákovice⋌ 18  5 1 ­12 29:64  16

13. Mn. Hradiště⋌ 18  4 3 ­11 24:41  15

14. Votice⋌ 18  3 4 ­11 15:78  13

15. Tn. Rakovník⋌ 18  3 3­ 12 10:64  12

16. Slaný⋌ 18  0 1 ­17  8:100  1

I.A třída žáků - Skupina A: SK Rakovník B – Novo Kladno 4:0, 2:0, Rudná – Rožmitál 3:1, 0:0, Brandýsek – Hořovice B 4:0, 1:0, Kročehlavy – Králův Dvůr 3:0, 2:1, Zdice – N. Strašecí 0:2, Sp. Kladno-Kralupy 4:0, 1:1, Velvary – Dobříš 0:2, 1:4.

Starší:

 1. Dobříš⋌ 14 13 1­  0 50:6  40

 2. Rudná⋌ 14 10 1 ­ 3 40:19 31

 3. N. Strašecí⋌ 14  8 4 ­ 2 32:11 28

 4. SK Rakovník⋌ 14  9 1­  4 44:29 28

 5. Králův Dvůr⋌ 14  7 0­  7 46:39 21

 6. Kročehlavy⋌ 14  7 0 ­ 7 22:24 21

 7. Hořovice B⋌ 14  5 3  6­ 30:35 18

 8. Rožmitál⋌ 14  5 1­  8 40:28 16

 9. Velvary⋌ 14  5 1 ­ 8 18:26 16

10. Novo Kladno⋌ 14  4 4 ­ 6 26:49 16

11. Sp. Kladno⋌ 14  4 3 ­ 7 22:32 15

12. Kralupy⋌ 14  3 3 ­ 8 16:31 12

13. Brandýsek⋌ 14  3 2­  9 15:57 11

14. Zdice⋌ 14  2 2 ­10 15:30  8

Mladší:

 1. N. Strašecí⋌ 14 13 0 ­ 1 73:7  39

 2. Kročehlavy⋌ 14 11 2 ­ 1 53:12 35

 3. Sp. Kladno⋌ 14 10 2 ­ 2 65:11 32

 4. Králův Dvůr⋌ 14 10 0­  4 56:16 30

 5. Dobříš⋌ 14  9 2­  3 48:14 29

 6. Kralupy⋌ 14  8 4 ­ 2 35:14 28

 7. Hořovice B⋌ 14  7 0  7­ 32:42 21

 8. SK Rakovník⋌ 14  5 1­  8 20:55 16

 9. Rudná⋌ 14  4 3 ­ 7 18:33 15

10. Novo Kladno⋌ 14  3 2 ­ 9 12:36 11

11. Velvary⋌ 14  3 1 ­10 16:53 10

12. Rožmitál⋌ 14  3 1­ 10 19:58 10

13. Brandýsek⋌ 14  3 0­ 11 10:57  9

14. Zdice⋌ 14  0 0 ­14  7:56  0