Cábelíci ve šlágru neuspěli

KRÁLŮV DVŮR-V neděli hostil Králův Dvůr ve šlágru divizní skupiny A celek Votic. Hosté se dostali velice brzy do vedení a poté pevnou defenzivou dokázali odrazit všechny pokusy domácích o zvrat. Po výhře 1:0 si Votice odvezly z Králova Dvora všechny tři body.

23.10.2007

Utkání Králova Dvora s Voticemi příliš pohledného fotbalu nenabídloFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Kr. Dvůr – Votice 0:1

Fotbal, divize A

V úvodu utkání bylo k vidění na obou stranách hodně nepřesností. Rozhodující moment utkání přišel hned v 10. minutě. To po zaváhání domácí obrany postupoval Bartolšic sám na Mojžíše, kterého zkušeně přehodil – 0:1. Od tohoto momentu se hosté soustředili především na obranu, když často bránili i v devíti lidech a do útoku se vydávali jen sporadicky.

Domácí se snažili tlačit do útoku, jejich snahu ale brzdilo velké množství nepřesností. I tak se ale cábelíci dostali do několika náznaků šancí. Střela Šindleáře ale byla sražena obráncem na roh a hlavička Kličky z hranice malého vápna mířila těsně nad břevno.

I v úvodu druhé půle se snažili domácí o vyrovnání. Dva náznaky šancí, ani střela Červenky ale gólem neskončily. Největší šance cábelíků přišly po hodině hry. Nejprve Fulín pěkně sklepl míč pro Dochtora, který svou střelou Klímu ve votické brance pořádně protáhl.

V 65. minutě pak po závaru zavládl v obraně hostů na několik chvil zmatek, Dochtor ale místo střely do odkryté branky nahrával obsazenému spoluhráči.
Gólem poté neskončila ani střela Fulína z hranice šestnáctky. S postupem času převaha domácích opadala, hosté si s přehledem hlídali své těsné vedení, které také nakonec udrželi a odvezli si tak z půdy Králova Dvora cenné tři body.

Za týden čeká cábelíky další šlágr, když míří na půdu vedoucí Vitorie Žižkov B. „Pokud chceme pomýšlet na postup, měli bychom tam alespoň bodovat, ale bude to velice silný soupeř,“ uvedl králodvorský trenér Miloslav Kučera.

Branka: 10. Bartolšic. ŽK: Dochtor, Šindelář – Janů, Málek. Rozhodčí: Navara. Poločas: 0:1. Diváků: 500.

Králův Dvůr: Mojžíš – Petr, Vlček, Podzemský, Bláha, Šindelář, Červenka, Klička, Fulín (80. Spurný), Kučera (70. Mrština), Dochtor.

Marila Votice: Klíma – Janů (57. Bareš), Málek, Gaz– mend, Horňák, Svoboda Z., Gruber (86. Novák), Slabý (82. Hájek), Kounovský, Bartolšic, Rezek.

23.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Romantika dávných lásek láká k valentýnským výletům po kraji

PRVNÍ miminko, dcera Emma, se narodila 14. ledna 2018 manželům Kotlářovým. Emmičku si rodiče odvezli domů do Nučic.
10

FOTOGALERIE: Vítáme miminka narozená v měsíci lednu

Husa bez provázku a výcvik lavinových psů: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 18. a 19. ledna 2018.

AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Přijde vám, že je aktuální vozový park na našich silnicích poněkud uniformní a nudný? Nezoufejte. Stačí si otevřít nějakou velkou celoevropskou inzerci, zadat jako značku „jiné“ a už se na vás hrne přehršel bizarních a zajímavých aut, která na silnici jen tak nepotkáte. My jsme vybrali šest z našeho pohledu nejzvláštnějších.

Tři kluby, dva v soutěžích

Berounsko – Zajímavá je situace u mládežnického hokeje na Berounsku. Kromě Berounských Medvědů hraje soutěž i Spartak Žebrák.