Kublov – Bránov B 1:5

První půle se hrála za mírné převahy hostů. Na gól se čekalo do 27. minuty, kdy útočník hostů Mrzlý napálil míč z hranice šestnáctky do pravého horního rohu branky. Po chvíli mohl zvýšit Zikmund, ale domácí brankář jeho střelu zneškodnil. I domácí se dostali do šancí. Chrz ale nejprve zblízka nepřekonal brankáře hostů a poté poslal míč do břevna.

Ve druhé půli hosté během tří minuty rozhodli o osudu utkání, když dvakrát skórovali. Domácí v ofsajdové pasti nachytali sami sebe a Pravda přišel lacino ke dvěma gólům – 0:3. V 53. minutě se dočkali i domácí, když míč odražený od tyče doklepl Míchal – 1:3. V 67. minutě pak hosté zvýšili na 4:1, když Tomášek bezpečně proměnil pokutový kop. I domácí poté kopali penaltu, trestuhodně ji ale zahodili. Bránov B pak ještě pojistil své vedení.

Domácí fotbalisté, kteří mají na kontě tři body, se na jaře pokusí udržet třetí třídu. „V kádru máme dostatek hráčů, ale snad chybí trochu kvalita,“ uvedl trenér Malec.

Branky: Míchal – Pravda 2, Mrzlý, Sklenička, Tomášek. Rozhodčí: Sekerka. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Kublov: Michal, Malec, Malý, Pelc, Malec, Gotvald, Hrouda, Holienčin, Sajpert, Chrz, Kratochvíl.